Czaplinek Puchar Polski - 17-18.02.2018 |
Autor |
Wiadomość |
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 10:45 pm
|
|
|
W finale Pucharu Polski Czaplinek 2018 Joanna Jagiełło wygrywa z Iwoną Dehamchi 3-2 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 10:47 pm
|
|
|
………………Puchar Polski Czaplinek 2018 Panie…………
……….
Place Player
1 Joanna Jagiełło
2 Iwona Dehamchi
3-4 Katarzyna Charzyńska
3-4 Joanna Siemińska
5-6 Paulina Dworaczyk
5-6 Joanna Działkowska |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 11:07 pm
|
|
|
W finale Pucharu Polski Czaplinek 2018 Krzysztof Osiński wygrywa z Adamem Zapaśnikiem 5-1 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Lut 17, 2018 11:08 pm
|
|
|
……………Puchar Polski Czaplinek 2018 Panowie……………
17.02.2018
Place Player
1 Krzysztof Osiński
2 Adam Zapaśnik
3-4 Roman Tomczak
3-4 Mariusz Datta
5-8 Grzegorz Działkowski
5-8 Bartosz Skupień
5-8 Andrzej Dębkowski
5-8 Arek Urszulak
9-16 Artur Podsada
9-16 Piotr Worsowicz
9-16 Mariusz Krawczyk
9-16 Bartek Sobczyński
9-16 Mateusz Rybka
9-16 Henryk Galubiński
9-16 Przemysław Janicki
9-16 Michał Skorupa
17-32 Jacek Soszyński
17-32 Krzysztof Rypina
17-32 Krzysztof Deluga
17-32 Jakub Tymczyszyn
17-32 Andrzej Jakubowski
17-32 Krzysztof Raniewicz
17-32 Tomasz Dolny
17-32 Radosław Kazimierczak
17-32 Mariusz Kochański
17-32 Sylwester Karbowiak
17-32 Norbert Ludwikowski
17-32 Radosław Pieńkowski
17-32 Maciej Kokowski
17-32 Arkadiusz Podlewski
17-32 Jacek Giecewicz
17-32 Arkadiusz Adamski
33-48 Krzysztof Borzęcki
33-48 Krzysztof Dziemidzik
33-48 Michał Rudnicki
33-48 Tomasz Gajewski
33-48 Dawid Nowak
33-48 Krzysztof Jagiełło
33-48 Adam Wołynko
33-48 Andrzej Haraburda
33-48 Edward Pukin
33-48 Terry Allen
33-48 Mateusz Krasiński
33-48 Artur Adamczyk
33-48 Robert Rodkiewicz
33-48 Dariusz Żurański
33-48 Michał Soszyński
33-48 Dawid Merkel
49-64 Piotr Garbarczyk |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 10:41 am
|
|
|
|
|
|
|
|
pawelhawryluk
Dołączył: 18 Mar 2017 Posty: 2 Skąd: Dolice
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 11:04 am
|
|
|
Brawo Osina...... |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 11:19 am
|
|
|
Rozpoczynamy turniej 18.02.20.18
Grupy:
1
1 Krzysztof Borzęcki
2 Andrzej Dębkowski
3 Mateusz Rybka
4 Krzysztof Dziemidzik
2
1 Arkadiusz Adamski
2 Jacek Giecewicz
3 Michał Rudnicki
4 Edward Pukin
3
1 Roman Tomczak
2 Arkadiusz Podlewski
3 Jacek Soszyński
4
1 Krzysztof Jagiełło
2 Przemysław Janicki
3 Norbert Ludwikowski
5
1 Adam Zapaśnik
2 Krzysztof Rypina
3 Joanna Działkowska
6
1 Grzegorz Działkowski
2 Tomasz Gajewski
3 Sylwester Karbowiak
7
1 Mariusz Datta
2 Adam Wołynka
3 Tomasz Dolny
8
1 Michał Skorupa
2 Piotr Worsowicz
3 Radosław Kazimierczak |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 1:56 pm
|
|
|
Wyniki grup:
1
Krzysztof Borzęcki 1
Andrzej Dębkowski 2
Mateusz Rybka 4
Krzysztof Dziemidzik 3
2
Arkadiusz Adamski 1
Jacek Giecewicz 2
Michał Rudnicki 4
Edward Pukin 3
3
Roman Tomczak 2
Arkadiusz Podlewski 3
Jacek Soszyński 1
4
Krzysztof Jagiełło 1
Przemysław Janicki 3
Norbert Ludwikowski 2
5
Adam Zapaśnik 1
Krzysztof Rypina 2
Joanna Działkowska 3
6
Grzegorz Działkowski 1
Tomasz Gajewski 3
Sylwester Karbowiak 2
7
Mariusz Datta 2
Adam Wołynko 3
Tomasz Dolny 1
8
Michał Skorupa 1
Piotr Worsowicz 2
Radosław Kazimierczak 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 2:32 pm
|
|
|
"Last 16
Best of 5"
Krzysztof Borzęcki 3
Mariusz Datta 1
Jacek Giecewicz 1
Michał Skorupa 3
Adam Zapaśnik 3
Roman Tomczak 0
Sylwester Karbowiak 3
Krzysztof Jagiełło 0
Jacek Soszyński 3
Krzysztof Rypina 1
Norbert Ludwikowski 0
Grzegorz Działkowski 3
Tomasz Dolny 1
Andrzej Dębkowski 3
Piotr Worsowicz 2
Arkadiusz Adamski 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:15 pm
|
|
|
"1/4 FINAL
Best of 7"
Krzysztof Borzęcki 2
Michał Skorupa 3
Adam Zapaśnik 1
Sylwester Karbowiak 3
Jacek Soszyński 0
Grzegorz Działkowski 3
Andrzej Dębkowski 2
Arkadiusz Adamski 3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:18 pm
|
|
|
"1/2 FINAL
Best of 9"
Michał Skorupa 2
Sylwester Karbowiak 4
Grzegorz Działkowski 4
Arkadiusz Adamski 1 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:51 pm
|
|
|
……………Puchar Polski Czaplinek Panowie……………
18.02.2018
Place Player
1 Grzegorz Działkowski
2 Sylwester Karbowiak
3-4 Michał Skorupa
3-4 Arkadiusz Adamski
5-8 Krzysztof Borzęcki
5-8 Adam Zapaśnik
5-8 Jacek Soszyński
5-8 Andrzej Dębkowski
9-16 Mariusz Datta
9-16 Jacek Giecewicz
9-16 Roman Tomczak
9-16 Krzysztof Jagiełło
9-16 Krzysztof Rypina
9-16 Norbert Ludwikowski
9-16 Tomasz Dolny
9-16 Piotr Worsowicz
17-24 Krzysztof Dziemidzik
17-24 Edward Pukin
17-24 Arkadiusz Podlewski
17-24 Przemysław Janicki
17-24 Joanna Działkowska
17-24 Tomasz Gajewski
17-24 Adam Wołynko
17-24 Radosław Kazimierczak
25-32 Mateusz Rybka
25-32 Michał Rudnicki |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Lut 18, 2018 3:52 pm
|
|
|
W finale turnieju Puchar Polski Dart Czaplinek 18.02.2018 wygrywa Grzegorz Działkowski z Sylwestrem Karbowiakiem 5-3 |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Pon Lut 19, 2018 2:52 pm
|
|
|
|
|
|
|
|
|