Mazowiecka Drużynowa ExtraLiga Darta |
Autor |
Wiadomość |
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Gru 27, 2017 9:15 am Mazowiecka Drużynowa ExtraLiga Darta
|
|
|
16 stycznia ruszają rozgrywki
SMJ Sport Mazowieckiej Drużynowej ExtraLigi Darta
- drużyn 3 osobowych losowanych z rozstawienia.
MDED jest autorskim projektem
Stowarzyszenia Sportowego Warsaw Darts Group
skierowanym do wszystkich DARTERÓW chętnych do rywalizacji drużynowej
z Warszawy i okolic tych bliższych i dalszych.
Softowcy to dla Was bardzo dobry pomysł by spróbować gry w steela i odważyć się potrenować markerowanie.
W drużynie zawsze będzie co najmniej 1 mocna jednostka darterska do pomocy i wsparcia!
Zapisy do niedzieli 14 stycznia.
Przydział zawodników do 3 koszyków i losowanie drużyn 15 stycznia.
Zapraszamy!
Minimum 18 zawodników zgłoszonych
to wymóg podstawowy by Liga ruszyła.
Tak więc liczymy na Was.
Szczegóły i regulamin MDED na profilu fb Warsaw Darts Group.
www.facebook.pl/warsawdartsgroup
Pub Trend
Warszawa, ul. Słonimskiego 17
To jest nasze miejsce...
"To jest nasze profesjonalne spojrzenie na dart". |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Gru 27, 2017 9:24 am
|
|
|
Terminy rozgrywek ligowych:
1 zjazd - 16 stycznia (3 mecze)
2 zjazd - 13 lutego (3 mecze)
3 zjazd - 13 marca (rewanże)
4 zjazd - 3 kwietnia (rewanże)
5 zjazd - 22 maja (finał ExtraLigi - najlepsze 4 zespoły)
ew. zjazd rezerwowy - 30 kwietnia
Zapraszamy do zgłoszeń! |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Gru 27, 2017 12:36 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Gru 29, 2017 12:26 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Sławek Wiśniewski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Gru 30, 2017 1:49 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Sławek Wiśniewski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
Podział koszyków ogłosimy 15 stycznia i tego dnia wieczorem dokonamy losowania składów drużyn.
Nazwy drużyn (zamiast roboczych A, B, C, D, E...itp wskazanych na potrzeby losowania) będzie można stworzyć / zgłosić podczas 1 zjazdu - 16 stycznia.
Zapisywać się! Zapisywać |
Ostatnio zmieniony przez Warsaw Darts Nie Gru 31, 2017 9:03 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Gru 30, 2017 4:09 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Sławek Wiśniewski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 9:32 am
|
|
|
Lista chętnych i wstępne rozstawienie (podział na koszyki):
Proponowany koszyk nr 1:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Bartek Michałowski
4. Adam Kubiak
5. Marek Wierzbowski
6. Marek Kubowicz
7. Artur Sobociński
Proponowany koszyk nr 2:
8. Paweł Kamiński
9. Janek Pożycz
10. Bartek Caliński
11. Mateusz Bąkała
12. Adam Jurzyk
13. Michał Sujkowski
14. Kamil Różycki
Proponowany koszyk nr 3:
15. Wiktor Nurzyński
16. Robert Adamowicz
17. Leon Baranowski
18. Dariusz Buczyński
19. Anioł
20.
Na tą chwilę mamy "tylu" chętnych by stworzyć 6-7 drużyn ligowych.
A zapisy potrwają jeszcze przez 2 tygodnie.
Było by fajnie gdyby w pierwszym sezonie Ligi zagrało min. 8 drużyn.
Czekamy na odważnych...
To tylko 4 zjazdy eliminacyjne i 1 finałowy:
Zagramy:
- 16 stycznia
- 13 lutego
- 13 marca
- 3 kwietnia
- 22 maja (finał - 4 najlepsze drużyny - wręczenie nagród indywidualnych i drużynowych) |
Ostatnio zmieniony przez Warsaw Darts Nie Gru 31, 2017 11:25 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 9:38 am
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Gru 31, 2017 2:09 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Sty 04, 2018 4:29 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Sty 06, 2018 2:40 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc
24. Sławek Wiśniewski
25. William Błasiak |
Ostatnio zmieniony przez Warsaw Darts Sob Sty 06, 2018 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Sty 06, 2018 3:03 pm
|
|
|
Lista chętnych i wstępne rozstawienie (podział na koszyki):
Proponowany koszyk nr 1:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Bartek Michałowski
4. Marek Kubowicz
5. Adam Kubiak
6. Marek Wierzbowski
7. Artur Sobociński
8. Bartek Caliński
9. Sławek Wiśniewski
Proponowany koszyk nr 2:
10. Paweł Kamiński
11. Jarek Kowalczyk
12. Mateusz Bąkała
13. Adam Jurzyk
14. Michał Sujkowski
15. Janek Pożycz
16. Irek Żochowski
17. Kamil Różycki
18. Wiliam Błasiak
Proponowany koszyk nr 3:
19. Wiktor Nurzyński
20. Robert Adamowicz
21. Waldek Pryc
22. Dariusz Buczyński
23. Anioł
24. Leon Baranowski
25. Ania Zwolińska
26.
27.
Na tą chwilę mamy "tylu"chętnych by stworzyć 8 - 9 drużyn ligowych.
A zapisy potrwają jeszcze przez 1 tydzień.
Mazowiecka Drużynowa Liga Darta to w tym sezonie tylko 4 zjazdy eliminacyjne (+ew. zjazd dodatkowy) i 1 finałowy.
Zagramy:
- 16 stycznia- zjazd nr 1 (2 mecze)
- 13 lutego- zjazd nr 2 (2 mecze)
- 13 marca- zjazd nr 3 (2 mecze)
- 3 kwietnia- zjazd nr 4 (2 mecze)
- 30 kwietnia - ew. zjazd dodatkowy (1 mecz)
- 22 maja - zjazd nr 5 (finał - 4 najlepsze drużyny - wręczenie nagród indywidualnych i drużynowych)
Zapraszamy serdecznie do zapisów i udziału! |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Sty 11, 2018 2:00 pm
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc
24. Sławek Wiśniewski
25. William Błasiak
26. Maja Groszek |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Sty 13, 2018 9:00 am
|
|
|
Lista chętnych:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz Bąkała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc
24. Sławek Wiśniewski
25. William Błasiak
26. Maja Groszek
27. Łukasz Biskup
28. Adam Ptasiński |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 12:33 am
|
|
|
Wybiła północ i w związku z tym zakończyliśmy zapisy do Mazowieckiej Drużynowej ExtraLigi Darta.
Mamy 30 osób zapisanych i tym samym dzisiaj, tj. 15 stycznia, popołudniu dokonamy losowania składów 10 drużyn 3-osobowych.
Podział na koszyki ustalony na podstawie:
- obecnie prezentowanego poziomu gry (poziomu darterskiego),
- powiązań rodzinnych,
Głównym założeniem ExtraLigi (poza dobrą zabawą i integracją środowiska darterskiego stolicy i okolic) jest zacięta wyrównana rywalizacja drużyn o podobnym poziomie gry (w miarę możliwości wyrównanej sile rażenia).
Liczymy, że najczęściej będą pojawiały się wyniki 6:6, 7:5 no może 8:4
Podział na koszyki - przygotowanie do losowania drużyn:
Koszyk nr 1
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Marek Kubowicz
4. Marek Wierzbowski
5. Bartek Michałowski
6. Adam Kubiak
7. Jacek Krupka
8. Sławek Wiśniewski
9. Bartek Caliński
10. Artur Sobociński
Koszyk nr 2
1. Mateusz Bąkała
2. Kamil Różycki
3. Michał Sujkowski
4. Paweł Kamiński
5. Jarek Kowalczyk
6. Janek Pożycz
7. Robert Goławski
8. Wiktor Nurzyński
9. Adam Ptasiński
10. Robert Adamowicz
Koszyk nr 3
1. Maja Groszek
2. Michał Chiliński
3. Piotr Kosznik
4. Waldemar Pryc
5. William Błasiak
6. Łukasz Biskup
7. Daria Kłopotowska
8. Krzysztof Chiliński
9. Leon Baranowski
10. Dariusz Buczyński
Podział koszyków może jeszcze ulec drobnym korektom...ale nie musi.
Nie każdy w danej grupie gra na takim samym poziomie gry i posiada takie samo doświadczenie. Ale mamy nadzieję, że zabawa będzie przednia.
Uwaga ostatnia.
W związku z ExtraLigą 10-drużynową, i tym samym z koniecznością rozegrania sporej ilości meczów między drużynami, organizatorzy podjęli decyzję, iż:
- w fazie eliminacyjnej gramy systemem każda drużyna z każdą (zagramy 45 meczów między drużynami)
- każda z drużyn ma do rozegrania - przez 4 zjazdy - 9 meczów (po 2-3 mecze na zjazd)
- każdy zawodnik rozegra w fazie eliminacyjnej aż 45 meczów!!! (27 singli i 18 debli)
- każdy zawodnik rozegra z innym zawodnikiem zgłoszonym do ligi 2 gry (1 singiel i jeden debel) w ramach meczu określonych drużyn
- każdą grę (w fazie eliminacyjnej) między zawodnikami gramy tylko w wymiarze jednego lega 501 double out - zwycięzca zdobywa jeden punkt dla drużyny
- na mecz drużyn składa się 12 gier między zawodnikami (9 singli i 3 deble)
- do fazy finałowej awansują 4 najlepsze drużyny (finał odbędzie się 22 maja)
- na potrzeby losowania drużyny oznaczymy literami A, B, C, D, E, F, G, H, I, J - a nazwy drużyn zostaną ustalone (wymyślone podczas 1 zjazdu)
W tym sezonie w rozgrywkach Ligowych rozegramy 51 meczów drużynowych (eliminacje i finały) i tym samym 612 gier (legów) między zawodnikami.
Jest w co pograć, jest z kim pograć, jest jak pograć i jest o co grać!!!
|
|
|
|
|
|