To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024

StachuNo - Śro Paź 18, 2023 10:29 am

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 7 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 100
2. Monika Jańczak 96
3. Emilia Gutowska 80
4. Małgorzata Łaciak 66
5. Bożena Solarczyk 60
6. Beata Manierska 46
7. Dorota Janiak 20
8. Mira Yong 16
9. Monika Kaczmarek 8

StachuNo - Śro Paź 18, 2023 10:29 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 7 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 108
2. Norbert Pecyna 96
3. Michał Stempniewicz 76
4. Bartosz Derwich 72
5. Tomasz Wawrzyniak 49
6. Adam Tomczak 48
7. Tomasz Hałajda 40
Mateusz Ruski 40
9. Ryszard Bugajny 36
10. Tomasz Pawlak 30
11. Bartłomiej Spałek 27
12. Stanisław Nowak 25
13. Michał Knast 24
14. Artur Ciechoński 23
15. Piotr Andersz 22
16. Mateusz Janiak 16
17. Krystian Jańczak 14
18. Igor Solarczyk 13
19. Tomasz Janos 12
20. Jakub Koralewski 8
Marcel Kuczkowski 8
Szymon Moch 8
23. Bartłomiej Stefaniak 6
Grzegorz Laskowski 4
Leszek Sobkowiak 4
26. Ruben Hansel 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Paź 18, 2023 10:30 am

PSC 7, panie.
Klasyfikacja:
1. Halina Płócienniczak
2. Moniak Jańczak
3. Bożena Solarczyk
3. Beata Manierska
5. Małgorzata Łaciak
5. Monika Kaczmarek

Zapowiedź:
PSC 8 - wtorek - 24 października g: 20:00
PSC 9 - wtorek - 31 października
PSC 10 - wtorek - 7 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada

StachuNo - Śro Paź 18, 2023 10:30 am

PSC 7, panowie.
Klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Bartosz Derwich
3. Tomasz Wawrzyniak
5. Michał Stempniewicz
5. Bartłomiej Spałek
5. Mateusz Ruski
5. Adam Tomczak
9. Ryszard Bugajny
9. Artur Ciechoński
9. Krystian Jańczak
9. Tomasz Pawlak
13. Bartłomiej Stefaniak
13. Przemysław Kasprzak
13. Michał Knast
13. Ruben Hansel
17. Igor Solarczyk
17. Stanisław Nowak

2x180, 18l, 17l, 100hf - Norbert Pecyna
2x 17l - Piotr Jańczak
19l - Bartosz Derwich

Zapowiedź:
PSC 8 - wtorek - 24 października g: 20:00
PSC 9 - wtorek - 31 października
PSC 10 - wtorek - 7 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada

StachuNo - Śro Paź 25, 2023 10:35 am

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 8 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 116
2. Monika Jańczak 108
3. Emilia Gutowska 100
4. Małgorzata Łaciak 72
5. Bożena Solarczyk 68
6. Beata Manierska 58
7. Dorota Janiak 20
8. Mira Yong 16
9. Katarzyna Grzelarczyk 8
Monika Kaczmarek 8

StachuNo - Śro Paź 25, 2023 10:35 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 8 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 128
2. Norbert Pecyna 112
3. Michał Stempniewicz 88
4. Bartosz Derwich 80
5. Adam Tomczak 56
6. Mateusz Ruski 52
7. Tomasz Wawrzyniak 51
8. Ryszard Bugajny 40
Tomasz Hałajda 40
10. Bartłomiej Spałek 35
11. Tomasz Pawlak 30
12. Stanisław Nowak 29
13. Michał Knast 28
14. Artur Ciechoński 25
15. Piotr Andersz 22
16. Mateusz Janiak 16
Krystian Jańczak 16
Szymon Moch 16
19. Igor Solarczyk 15
20. Tomasz Janos 12
21. Jakub Koralewski 8
Marcel Kuczkowski 8
23. Bartłomiej Stefaniak 6
24. Grzegorz Laskowski 4
Jakub Marciniak 4
Leszek Sobkowiak 4
27. Ruben Hansel 2
Przemysła Kasprzak 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Paź 25, 2023 10:36 am

PSC 8, panie,
klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płocienniczak
3. Monika Jańczak
3. Beata Manierska
5. Katarzyna Grzelarczyk
5. Bożena Solarczyk
7. Małgorzata Łaciak

Zapowiedź:
PSC 9 - wtorek - 31 października
PSC 10 - wtorek - 7 listopada
PSC 11 - wtorek - 14 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada

StachuNo - Śro Paź 25, 2023 10:36 am

PSC 8, panowie,
klasyfikacja:
1. Piotr Jańczak
2. Norbert Pecyna
3. Mateusz Ruski
3. Michał Stempniewicz
5. Adam Tomczak
5. Bartosz Derwich
5. Bartłomiej Spałek
5. Szymon Moch
9. Michał Knast
9. Jakub Marciniak
9. Ryszard Bugajny
9. Stanisław Nowak
13. Krystian Jańczak
13. Igor Solarczyk
13. Artur Ciechoński
13. Tomasz Wawrzyniak

16 l, 18l, 19l, 100 hf, 106 hf, 118 hf - Piotr Jańczak
19l - Norbert Pecyna
18l, 19l, 2x180 - Bartosz Derwich

Zapowiedź:
PSC 9 - wtorek - 31 października
PSC 10 - wtorek - 7 listopada
PSC 11 - wtorek - 14 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada

StachuNo - Śro Lis 01, 2023 12:08 pm

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 9 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 132
2. Monika Jańczak 120
Emilia Gutowska 120
4. Bożena Solarczyk 74
5. Małgorzata Łaciak 72
6. Beata Manierska 64
7. Mira Yong 22
8. Dorota Janiak 20
9. Katarzyna Grzelarczyk 16
10. Joanna Laskowska 12
11. Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8

StachuNo - Śro Lis 01, 2023 12:09 pm

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 9 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 144
2. Norbert Pecyna 132
3. Michał Stempniewicz 96
4. Bartosz Derwich 80
5. Mateusz Ruski 64
6. Tomasz Wawrzyniak 59
7. Adam Tomczak 58
8. Ryszard Bugajny 48
9. Tomasz Hałajda 40
10. Bartłomiej Spałek 39
11. Stanisław Nowak 37
12. Tomasz Pawlak 32
13. Artur Ciechoński 29
14. Michał Knast 28
15. Piotr Andersz 26
16. Krystian Jańczak 18
Szymon Moch 18
18. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
Igor Solarczyk 16
21. Tomasz Janos 12
22. Jakub Koralewski 8
Marcel Kuczkowski 8
Bartłomiej Stefaniak 8
25. Seweryn Laskowski 4
Jakub Marciniak 4
Leszek Sobkowiak 4
28. Ruben Hansel 2
Przemysła Kasprzak 2
Krzysztof Linke 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Lis 01, 2023 12:10 pm

PSC 9, panie,
klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Joanna Laskowska
3. Monika Jańczak
5. Marta Nowak
5. Katarzyna Grzelarczyk
7. Beata Manierska
7. Mira Yong
7. Bożena Solarczyk

Zapowiedź:
PSC 10 - wtorek - 7 listopada g: 20:00
PSC 11 - wtorek - 14 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia

StachuNo - Śro Lis 01, 2023 12:10 pm

PSC 9, panowie,
klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Piotr Jańczak
3. Mateusz Ruski
3. Grzegorz Laskowski
5. Stanisław Nowak
5. Michał Stempniewicz
5. Ryszard Bugajny
5. Tomasz Wawrzyniak
9. Bartłomiej Spałek
9. Seweryn Laskowski
9. Piotr Andersz
9. Artur Ciechoński
13. Tomasz Pawlak
13. Szymon Moch
13. Krystian Jańczak
13. Adam Tomczak
13. Krzysztof Linke
13. Bartłomiej Stefaniak
19. Igor Solarczyk

13l, 17l 19 l, 2x180 - Piotr Jańczak
14l, 19l - Norbert Pecyna
19l - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 10 - wtorek - 7 listopada g: 20:00
PSC 11 - wtorek - 14 listopada
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia

StachuNo - Śro Lis 08, 2023 9:32 am

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 10 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 144
2. Monika Jańczak 140
3. Emilia Gutowska 136
4. Bożena Solarczyk 86
5. Małgorzata Łaciak 78
6. Beata Manierska 70
7. Katarzyna Grzelarczyk 24
8. Mira Yong 22
9. Dorota Janiak 20
10. Joanna Laskowska 12
11. Agnieszka Bacik 8
Monika Kaczmarek 8
Marta Nowak 8

StachuNo - Śro Lis 08, 2023 9:33 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 10 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 160
2. Norbert Pecyna 144
3. Michał Stempniewicz 104
4. Bartosz Derwich 100
5. Mateusz Ruski 68
6. Adam Tomczak 62
7. Tomasz Wawrzyniak 61
8. Ryszard Bugajny 48
9. Bartłomiej Spałek 47
10. Tomasz Pawlak 44
11. Tomasz Hałajda 40
12. Stanisław Nowak 39
13. Michał Knast 36
14. Artur Ciechoński 31
15. Piotr Andersz 26
Krystian Jańczak 26
17. Szymon Moch 18
Igor Solarczyk 18
19. Mateusz Janiak 16
Grzegorz Laskowski 16
21. Tomasz Janos 12
22. Jakub Koralewski 8
Marcel Kuczkowski 8
Bartłomiej Stefaniak 8
25. Ruben Hansel 6
26. Michał Grobelny 4
Seweryn Laskowski 4
Jakub Marciniak 4
Leszek Sobkowiak 4
30. Przemysła Kasprzak 2
Krzysztof Linke 2
Serhii Tretiakov 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Lis 08, 2023 9:33 am

PSC 10 panie,
klasyfikacja:
1. Monika Jańczak
2. Emilia Gutowska
3. Halina Płócienniczak
3. Bożena Solarczyk
5. Agnieszka Bacik
5. Katarzyna Grzelarczyk
7. Beata Manierska
7. Małgorzata Łaciak

Zapowiedź:
PSC 11 - wtorek - 14 listopada g: 20:00
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada
PSC 12 - wtorek - 21 listopada
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 20 stycznia



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group