To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024

StachuNo - Pią Wrz 01, 2023 9:35 pm
Temat postu: DART PLESZEW XVI sezon 2023/2024
We wtorek 05 września zainauguruje sezon darterski w Pleszewie. Po raz szesnasty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie XVI MASTERS 2024. Droga do XVI MASTERS 2024 to 35 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych pań i panów:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W lutym 2024 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do XVI MASTERS 2024.


Punktacja Pleszew Steel Cup oraz Pleszew Steel Cup Pań:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w XVI MASTERS 2024 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.


W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 30 września Erga Open (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2022/2023 z tym że nr 1 otrzymają obrońcy tytułu jeśli przystąpią do rywalizacji, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Turniej 4 Odskoczni 2023 – zwycięzca Piotr Jańczak (Pleszew), (2 miejsce Norbert Pecyna (Jarocin), 3 Michał Stempniewicz (Pleszew)
Pleszew Steel Cup 2022/2023 – zwycięzca Piotr Jańczak – Pleszew, (2 miejsce Michał Stempniewicz – Pleszew, 3 Norbert Pecyna-Jarocin)
XV Puchar Delty 2023 – zwycięzca Tomasz Siodła (Konin), 2 miejsce Piotr Jańczak (Pleszew), 3 miejsca – Mateusz Janiak (Kalisz), Patryk Michalczyk (Jarocin)
XV MASTERS 2023 – mistrz Włodzimierz Skalski (Krotoszyn), 2 miejsce Artur Kusza (Ostrów Wlkp.), 3 miejsca Piotr Jańczak (Pleszew) i Mikołaj Czajka (Krotoszyn).

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
XV Puchar Delty 2023 – zwyciężczyni Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Sylwia Grześkowiak (Krotoszyn), 3 miejsca Marta Pawlicka (Krotoszyn) i Dorota Janiak (Kalisz)
XV MASTERS 2022 – mistrzyni Sylwia Grześkowiak (Krotoszyn), 2 miejsce Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 3 miejsca Marta Pawlicka (Krotoszyn) i Aleksandra Fabiszewska (Pleszew).
Nowością w sezonie 2023/2024 będzie Pleszew Steel Cup Pań. Przy pojawieniu się 4 pań, będą grały oddzielny turniej. W innym wypadku zagrają razem z panami jak dotychczas lecz będą klasyfikowane w oddzielnym rankingu PSCP 2023/2024. Patronem rozgrywek Pań jest firma KM EXPO Sp. z o. o. oraz EXPO Designe.



W PSC rozstawiamy finalistów poprzedniego turnieju plus 2 kolejnych panów z rankingu. U pań pierwszy turniej bez rozstawienia, każdy kolejny według Rankingu PSCP. PSC i PSCP będą rozgrywane systemem grupowym plus faza pucharowa. Ilości legów będą zawsze ogłaszane przed turniejem po zamknięciu listy uczestników.
W ramach PSC od 30 stycznia do 20 lutego 2024 odbędzie się piąta edycja Turnieju 4 Odskoczni.


Zawodnik miesiąca, od września do kwietnia.
Zawodnik miesiąca w danym okresie będzie miał opłacone wpisowe na kolejny miesiąc na wszystkie imprezy organizowane przez Dart Pleszew.
Co będzie podstawą klasyfikacji:
1) Punkty za turniej rankingowy wdł .regulaminu,
2) Punkty z PSC według regulaminu
3) 1 punkt za każdą wartość w 3 lotkach od 171 do 180
4) 1 punkt za każde 3 cyfrowe zamknięcie lega w 3 lotkach,
5) 1 punkt za każde zakończenie lega od 19 lotki lub szybciej.
Suma punktów będzie ogłaszana ostatniego dnia miesiąca lub 1 dnia kolejnego miesiąca jeśli ostatnia impreza odbyła się w ostatni dzień.

Patronem klasyfikacji jest firma Erga Omnes.

StachuNo - Pią Wrz 01, 2023 9:38 pm

Pleszew Steel Cup Panie
Dzięki uprzejmości firm KM Expo i EXPO Designe, od sezonu 2023/2024 Panie będą miały oddzielną klasyfikację w PSC. Jeśli pojawią się 4 panie to będzie oddzielny turniej. Jeśli nie Panie zagrają z panami ale zdobyte punkty będą szły na ich konto do oddzielnego rankingu.
KM EXPO i EXPO DESIGNE – patroni rankingu Pleszew Steel Cup Panie (PSCP).

StachuNo - Pią Wrz 01, 2023 9:39 pm

XVI sezon Dart Pleszew 2023/2024. Gramy:

- w każdy wtorek od 05 września 2023 do 14 maja 2023 (35 turniejów) - Pleszew Steel Cup (PSC i PSCP).
- 5 Turniejów Rankingowych (30 września 2023, 18 listopad 2023, 13 styczeń 2024, P. Delty 24 luty 2024 oraz 20 kwietnia 2024) .

Do finału sezonu XVI MASTERS 2024 (25 maja 2024) awansuje u panów:
- 8 zawodników z Rankingu Dart Pleszew 2023/2024 (Turnieje Rankingowe),
- 4 zawodników z Rankingu Pleszew Steel Cup (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).
Razem 12 panów.
XVI MASTERS 2024, panie:
- 6 zawodniczek z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe),
UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników i zawodniczek w finałach sezonu.

Zapowiedź:
PSC 1 – wtorek – 05 września g: 20:00 Piwnica, Rynek
PSC 2 – wtorek – 12 września Piwnica, Rynek
PSC 3 – wtorek – 19 września Piwnica 2.0 Planty
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 30 września

PIWNICA 2.0 Pleszew, ul. Sportowa 4, Park Wodny Planty

StachuNo - Śro Wrz 06, 2023 8:59 am

PSC 1, panie:

1. Halina Płócienniczak 20
2. Mira Yong 16
3. Bożena Solarczyk 12
4. Beata Manierska 10
5. Małgorzata Łaciak 8

Zapowiedź:
PSC 2 - wtorek - 12 września g: 20:00 Pub Piwnica, Rynek
PSC 3 - wtorek - 19 września Piwnica 2.0, Planty
PSC 4 - wtorek - 26 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 30 września

StachuNo - Śro Wrz 06, 2023 8:59 am

PSC 1, panowie:

1. Piotr Jańczak 20
2. Michał Stempniewicz 16
3. Piotr Andersz 12
3. Tomasz Hałajda 12
5. Artur Ciechoński 8
5. Tomasz Pawlak 8
5. Bartłomiej Spałek 8
5. Stanisław Nowak 8
9. Adam Tomczak 4
9. Ryszard Bugajny 4
9. Mateusz Ruski 4
9. Michał Knast 4
13. Igor Solarczyk 2

17 l - Piotr Jańczak

Zapowiedź:
PSC 2 - wtorek - 12 września g: 20:00 Pub Piwnica, Rynek
PSC 3 - wtorek - 19 września Piwnica 2.0, Planty
PSC 4 - wtorek - 26 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 30 września

StachuNo - Śro Wrz 13, 2023 12:34 pm

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 2 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 36
2. Emilia Gutowska 20
3. Małgorzata Łaciak 18
4. Mira Yong 16
5. Monika Jańczak 12
Bożena Solarczyk 12
7. Beata Manierska 10

StachuNo - Śro Wrz 13, 2023 12:34 pm

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 2 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 32
Michał Stempniewicz 32
3. Piotr Andersz 20
Tomasz Hałajda 20
Norbert Pecyna 20
6. Ryszard Bugajny 16
Tomasz Pawlak 16
8. Mateusz Ruski 12
Bartłomiej Spałek 12
10. Artur Ciechoński 10
Stanisław Nowak 10
12. Adam Tomczak 8
Michał Knast 8
14. Igor Solarczyk 4
Tomasz Wawrzyniak 4
16. Krystian Jańczak 2



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Wrz 13, 2023 12:35 pm

PSC 2, panie - klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Halina Płócienniczak
3. Monika Jańczak
4. Małgorzata Łaciak

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 19 września g: 20:00 Planty
PSC 4 - wtorek - 26 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 30 września
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada

StachuNo - Śro Wrz 13, 2023 12:35 pm

PSC 2, panowie - klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Michał Stempniewicz
3. Piotr Jańczak
3. Ryszard Bugajny
5. Tomasz Hałajda
5. Piotr Andersz
5. Tomasz Pawlak
5. Mateusz Ruski
9. Bartłomiej Spałek
9. Tomasz Wawrzyniak
9. Michał Knast
9. Adam Tomczak
13. Krystian Jańczak
13. Stanisław Nowak
13. Artur Ciechoński

118 hf - Tomasz Pawlak
180 x2 , 14l, 18l - Piotr Jańczak
17l - Michał Stempniewicz
2x19l - Norbert Pecyna

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 19 września g: 20:00 Planty
PSC 4 - wtorek - 26 września
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 30 września
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada

StachuNo - Śro Wrz 20, 2023 9:50 am

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 3 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 48
2. Emilia Gutowska 40
3. Monika Jańczak 28
4. Małgorzata Łaciak 26
5. Bożena Solarczyk 22
6. Mira Yong 16
7. Beata Manierska 10

StachuNo - Śro Wrz 20, 2023 9:50 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 3 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 48
2. Norbert Pecyna 40
3. Michał Stempniewicz 36
4. Tomasz Hałajda 32
5. Piotr Andersz 20
6. Stanisław Nowak 18
Tomasz Pawlak 18
8. Ryszard Bugajny 17
9. Mateusz Ruski 16
Adam Tomczak 16
Tomasz Wawrzyniak 16
12. Bartłomiej Spałek 14
13. Artur Ciechoński 12
Michał Knast 12
15. Bartosz Derwich 8
Tomasz Janos 8
17. Krystian Jańczak 6
Igor Solarczyk 6



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Wrz 20, 2023 9:50 am

PSC 3, panie
Klasyfikacja:
1. Emilia Gutowska
2. Moniak Jańczak
3. Halina Płócienniczak
4. Bożena Solarczyk
5. Małgorzata Łaciak

StachuNo - Śro Wrz 20, 2023 9:51 am

PSC 3, panowie
Klasyfikacja:
1. Norbert Pecyna
2. Piotr Jańczak
3. Tomasz Wawrzyniak
3. Tomasz Hałajda
5. Tomasz Janos
5. Stanisław Nowak
5. Bartosz Derwich
5. Adam Tomczak
9. Krystian Jańczak
9. Michał Stempniewicz
9. Michał Knast
9. Mateusz Ruski
13. Tomasz Pawlak
13. Igor Solarczyk
13. Artur Ciechoński
13. Bartłomiej Spałek
17. Ryszard Bugajny

18, 180 - Norbert Pecyna
19l, 104hf, 171 - Piotr Jańczak
18l - Bartosz Derwich

Zapowiedź:
PSC 4 - wtorek - 26 września g: 20:00
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 30 września g: 18:00
PSC 5 - wtorek - 3 października
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 listopada

StachuNo - Śro Wrz 27, 2023 11:35 am

Ranking Pleszew Steel Cup Pań 2023/2024
Po 4 z 35 turniejów.

zawodniczka pkt

1. Halina Płócienniczak 64
2. Emilia Gutowska 52
3. Monika Jańczak 48
4. Małgorzata Łaciak 38
5. Bożena Solarczyk 30
6. Beata Manierska 18
7. Mira Yong 16

StachuNo - Śro Wrz 27, 2023 11:35 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2023/2024
Po 4 z 35 turniejów.

zawodnik pkt

1. Piotr Jańczak 60
2. Michał Stempniewicz 52
3. Norbert Pecyna 48
4. Tomasz Hałajda 40
5. Bartosz Derwich 28
Adam Tomczak 28
7. Tomasz Wawrzyniak 24
8. Piotr Andersz 22
9. Stanisław Nowak 21
10. Ryszard Bugajny 20
Michał Knast 20
Tomasz Pawlak 20
Mateusz Ruski 20
14. Bartłomiej Spałek 16
15. Artur Ciechoński 14
16. Tomasz Janos 12
17. Krystian Jańczak 8
Igor Solarczyk 8



Pierwsza 4 awans XVI MASTERS 2024
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group