To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020

StachuNo - Śro Lip 15, 2020 10:16 am

PSC 32, klasyfikacja:

1. Michał Stempniewicz
2. Daniel Bagrowicz
3. Adam Gruszka
4. Andrzej Fabiszewski
5. Jakub Madaliński
5. Mateusz Sas
7. Stanisław Nowak
7. Aleksandra Gramala
9. Michał Grobelny
9. Maciej Nowak
9. Tomasz Hałajda

180, hf 158 - Michał Stempniewicz

Zapowiedź:
PSC 33 - wtorek - 21 lipca g: 20:00
PSC 34 - wtorek - 28 lipca
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września

StachuNo - Śro Lip 22, 2020 2:45 pm

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 33 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 404
2. Tomasz Hałajda 378
3. Michał Stempniewicz 330
4. Adam Gruszka 272
5. Mateusz Sas 270
6. Stanisław Nowak 216
7. Andrzej Fabiszewski 204
8. Jakub Madaliński 144
9. Michał Grobelny 142
10. Artur Ciechoński 112
11. Jakub Walczak 90
12. Aleksandra Gramala 84
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 24
Bartek Stefaniak 24
22. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
29. Maciej Nowak 6
30. Tomasz Janos 4
Jakub Moch 4
Filip Moch 4
33. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Lip 22, 2020 2:45 pm

PSC 33, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Andrzej Fabiszewski
3. Jakub Madaliński
4. Mateusz Sas
5. Tomasz Hałajda
5. Adam Gruszka
7. Szymon Moch
7. Michał Stempniewicz
9. Filip Moch
9. Michał Grobelny
9. Aleksandra Gramala
9. Jakub Moch

Zapowiedź;
PSC 34 - wtorek - 28 lipca g: 20:00
PSC 35 - wtorek - 4 sierpnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września

StachuNo - Śro Lip 29, 2020 9:46 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 34 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 414
2. Tomasz Hałajda 386
3. Michał Stempniewicz 346
4. Adam Gruszka 276
5. Mateusz Sas 270
6. Stanisław Nowak 236
7. Andrzej Fabiszewski 204
8. Jakub Madaliński 156
9. Michał Grobelny 150
10. Artur Ciechoński 118
11. Jakub Walczak 90
12. Aleksandra Gramala 84
13. Krzysztof Staszak 78
14. Maciej Wieszczeczyński 74
15. Dariusz Obajtek 44
16. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
18. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
20. Szymon Moch 30
21. Bartek Stefaniak 24
22. Urszula Obajtek 18
Joanna Ziemkiewicz 18
24. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
26. Alan Kordala 10
27. Jakub Adamski 8
Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
30. Maciej Nowak 6
31. Filip Adamski 4
Tomasz Janos 4
Albrecht Pinske 4
Mira Yong 4
35. Daniel Chojnicki 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew

StachuNo - Śro Lip 29, 2020 9:47 am

PSC 34, klasyfikacja:

1. Stanisław Nowak
2. Michał Stempniewicz
3. Jakub Madaliński
4. Daniel Bagrowicz
5. Michał Grobelny
5. Tomasz Hałajda
7. Artur Ciechoński
7. Szymon Moch
9. Albrecht Pinske
9. Jakub Adamski
9. Adam Gruszka
9. Mira Yong

hf 106 - Michał Grobelny

Zapowiedź:
PSC 35 - wtorek - 4 sierpnia g: 20:00
PSC 36 - wtorek - 11 sierpnia
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 15 sierpnia
XII MASTERS 2020 - sobota - 12 września



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group