To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - DART PLESZEW - XII Sezon 2019/2020

StachuNo - Śro Sty 08, 2020 9:05 am

PSC 17, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Michał Stempniewicz
3. Stanisław Nowak
4. Adam Gruszka
5. Mateusz Sas
5. Andrzej Fabiszewski
7. Aleksandra Gramala
7. Michał Grobelny
9. Artur Ciechoński
9. Daniel Bagrowicz



Zapowiedź:
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 11 stycznia g: 18:00
PSC 18 - wtorek - 14 stycznia
PSC 19 - wtorek - 21 stycznia
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca

StachuNo - Śro Sty 08, 2020 9:36 pm

W sobotę odbędzie się trzeci z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2019/2020. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty!
StachuNo - Nie Sty 12, 2020 3:16 pm

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 3 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 150 Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala 81 Pleszew
3. Danuta Pawlicka 64 Krotoszyn
4. Marta Nowak 52 Poznań/Pleszew
5. Urszula Obajtek 40 Krotoszyn
6. Anita Krysicka 38 Krotoszyn
7. Marta Pawlicka 26 Krotoszyn
8. Joanna Ziemkiewicz 23 Pleszew


Pierwsza szóstka awans XII MASTERS 2020

StachuNo - Nie Sty 12, 2020 3:17 pm

Ranking DART PLESZEW 2019/2020
Po 3 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Przemysław Misiak 102 Ostrów Wlkp.
2. Jakub Płócienniczak 88 Pleszew/Wrocław
3. Marcin Kowalczyk 84 Ostrów Wlkp.
4. Daniel Bagrowicz 72 Pleszew
Jakub Koralewski 72 Kotowiecko/Pleszew
6. Jakub Marciniak 52 Jarocin
7. Norbert Pecyna 50 Jarocin
8. Andrzej Fabiszewski 48 Pleszew
9. Ryszard Bugajny 45 Pleszew
10. Krzysztof Staszak 35 Pleszew
11. Tomasz Hałajda 34 Pleszew
Stanisław Nowak 34 Pleszew
Jakub Walczak 34 Kalisz
14. Artur Ciechoński 26 Pleszew
15. Michał Stempniewicz 25 Pleszew
16. Piotr Jańczak 22 Pleszew
17. Jacek Cieślak 20 Krotoszyn
Marcin Kmieciak 20 Krotoszyn
Sebastian Szostak 20 Krotoszyn
20. Adam Gruszka 19 Kalisz
21. Dariusz Obajtek 17 Krotoszyn
22. Karol Marcinkowski 14 Krotoszyn
23. Grzegorz Mizera 11 Krotoszyn
Maciej Wieszczeczyński 11 Krotoszyn
25. Janusz Rybak 8 Zawady
Grzegorz Urbaniak 8 Chocz


Pierwsza ósemka awans XII MASTERS 2020

StachuNo - Nie Sty 12, 2020 3:17 pm

III TURNEJ RANKINGOWY 2019/2020
Pleszew, Pub Piwnica 11.01.2020
Panie, klasyfikacja:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
4. Joanna Ziemkiewicz Pleszew

StachuNo - Nie Sty 12, 2020 3:18 pm

III TURNIEJ RANKINGOW 2019/2020
Pleszew, Pub Piwnica, 11.01.2020
Panowie, klasyfikacja:

1. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
2. Daniel Bagrowicz Pleszew
3. Andrzej Fabiszewski Pleszew
3. Jakub Marciniak Jarocin
5. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
5. Artur Ciechoński Pleszew
5. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
9. Jakub Płócienniczak Wrocław/Pleszew
9. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Stanisław Nowak Pleszew
9. Michał Stempniewicz Pleszew
13. Ryszard Bugajny Pleszew

180 – Przemysław Misiak
180 – Jakub Koralewski
3x180, 17l, hf 106 – Jakub Marciniak

StachuNo - Nie Sty 12, 2020 3:20 pm

W III Turnieju Rankingowym w turnieju pań po raz 23 w karierze najlepsza okazała się Anna Kowalczyk. Podium (23-3-0). Drugie miejsce zajęła Aleksandra Gramala (0-7-9). Trzecie miejsce zajęłą Marta Nowak (2-4-12).

W turnieju Panów zwyciężył po raz pierwszy w karierze na pleszewskich tarczach Przemysław Misiak (1-4-11), w finale pokonał Daniela Bagrowicza (0-1-4). Na trzecich miejscach uplasowali się Andrzej Fabiszewski (1-0-5) oraz Jakub Marciniak (1-1-10). Przemek objął prowadzenie w rankingu i w przypadku startu, na najbliższym XII Pucharze Delty 2020, 21 marca zostanie rozstawiony z numerem 1.

Kolejny XII PUCHAR DELTY 2020, zaplanowany jest na 21 marca 2020. Do zobaczenia!

Zapowiedź:
PSC 18 - wtorek - 14 stycznia g: 20:00
PSC 19 - wtorek - 21 stycznia
PSC 20 - wtorek - 28 stycznia
XII PUCHAR DELTY 2020 – sobota – 21 marca

Adrian723 - Pon Sty 13, 2020 1:44 pm

Jestem bardzo zadowolony, że tak dobrze wszystkim poszło. Gratuluje każdemu.
___
eyal nachum bruc bond

StachuNo - Śro Sty 15, 2020 11:40 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 18 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 212
2. Tomasz Hałajda 180
3. Michał Stempniewicz 168
4. Adam Gruszka 164
5. Mateusz Sas 160
6. Stanisław Nowak 130
7. Maciej Wieszczeczyński 74
8. Artur Ciechoński 78
9. Andrzej Fabiszewski 78
10. Michał Grobelny 68
11. Jakub Walczak 56
12. Aleksandra Gramala 50
13. Dariusz Obajtek 44
14. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
16. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
18. Urszula Obajtek 18
19. Krzysztof Staszak 14
20. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
22. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
24. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
Joanna Ziemkiewicz 8
28. Tomasz Janos 4
29. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021

StachuNo - Śro Sty 15, 2020 11:40 am

PSC 18, klasyfikacja:

1. Tomasz Hałajda
2. Andrzej Fabiszewski
3. Stanisław Nowak
4. Adam Gruszka
5. Michał Stempniewicz
5. Joanna Ziemkiewicz
7. Mateusz Sas
7. Artur Ciechoński
9. Michał Grobelny
9. Aleksandra Gramala

Zapowiedź:
PSC 19 - wtorek - 21 stycznia g: 20:00
PSC 20 - wtorek - 28 stycznia
PSC 21 - wtorek - 4 lutego
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - g: 18:00

StachuNo - Śro Sty 29, 2020 4:41 pm

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 20 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 226
2. Tomasz Hałajda 220
3. Michał Stempniewicz 188
4. Adam Gruszka 178
Mateusz Sas 178
6. Stanisław Nowak 144
7. Andrzej Fabiszewski 110
8. Artur Ciechoński 88
9. Michał Grobelny 78
10. Maciej Wieszczeczyński 74
11. Jakub Walczak 68
12. Aleksandra Gramala 54
13. Dariusz Obajtek 44
14. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
16. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
18. Urszula Obajtek 18
19. Krzysztof Staszak 14
20. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
22. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
24. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
Joanna Ziemkiewicz 8
28. Tomasz Janos 4
29. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2

StachuNo - Śro Sty 29, 2020 4:41 pm

PSC 20, klasyfikacja:


1. Tomasz Hałajda
2. Andrzej Fabiszewski
3. Michał Stempniewicz
4. Stanisław Nowak
5. Daniel Bagrowicz
5. Mateusz Sas
7. Artur Ciechoński
7. Adam Gruszka
9. Michał Grobelny


180 - Michał Stempniewicz


Zapowiedź:
PSC 21 - wtorek - 4 lutego g: 20:00
PSC 22 - wtorek - 11 lutego
Klubowe Mistrzostwa Deble - piątek - 20 marca
XII PUCHAR DELTY 2020 - sobota - 21 marca

StachuNo - Śro Lut 05, 2020 8:48 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 21 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 246
2. Tomasz Hałajda 228
3. Michał Stempniewicz 198
4. Mateusz Sas 194
5. Adam Gruszka 190
6. Stanisław Nowak 144
7. Andrzej Fabiszewski 114
8. Artur Ciechoński 92
9. Michał Grobelny 84
10. Jakub Walczak 76
11. Maciej Wieszczeczyński 74
12. Aleksandra Gramala 60
13. Dariusz Obajtek 44
14. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
16. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
18. Urszula Obajtek 18
19. Krzysztof Staszak 14
20. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
22. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
24. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
Joanna Ziemkiewicz 8
28. Tomasz Janos 4
29. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021

StachuNo - Śro Lut 05, 2020 8:48 am

PSC 21, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Mateusz Sas
3. Adam Gruszka
4. Michał Stempniewicz
5. Jakub Walczak
5. Tomasz Hałajda
7. Michał Grobelny
7. Aleksandra Gramala
9. Artur Ciechoński
9. Andrzej Fabiszewski

hf 104 - Adam Gruszka
17l - Tomasz Hałajda

Zapowiedź:
PSC 22 - wtorek - 11 lutego g: 20:00
PSC 23 - wtorek - 18 lutego
Mistrzostwa Klubowe Deble - 20 marca
XII PUCHAR DELTY 2020 - 21 marca

StachuNo - Śro Lut 12, 2020 2:23 pm

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2020
Po 22 z 39 turniejów.

zawodnik pkt

1. Daniel Bagrowicz 256
2. Tomasz Hałajda 236
3. Mateusz Sas 210
4. Michał Stempniewicz 206
5. Adam Gruszka 194
6. Stanisław Nowak 148
7. Andrzej Fabiszewski 126
8. Artur Ciechoński 98
9. Michał Grobelny 90
10. Jakub Walczak 76
11. Maciej Wieszczeczyński 74
12. Aleksandra Gramala 60
13. Dariusz Obajtek 44
14. Jacek Cieślak 36
Sebastian Szostak 36
16. Piotr Jańczak 34
Karol Marcinkowski 34
18. Jakub Madaliński 20
19. Urszula Obajtek 18
20. Krzysztof Staszak 14
21. Jakub Marciniak 12
Błażej Wujs 12
23. Alan Kordala 10
Szymon Moch 10
25. Bartosz Derwich 8
Franciszek Stanisławski 8
Bartek Stefaniak 8
Joanna Ziemkiewicz 8
29. Tomasz Janos 4
30. Daniel Chojnicki 2
Maciej Nowak 2
Krzysztof Wujs 2


Pierwsza 4 awans XII MASTERS 2020
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2019/2021



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group