Dart na ostro - Ostre wtorki w 9-tce - IV Edycja
edgaritto - Śro Cze 05, 2019 9:03 pm Temat postu: Ostre wtorki w 9-tce - IV Edycja Ostre wtorki w 9-tce
Zapraszamy na Ostre Wtorki w Pubie 9-tka (ul. Wileńska 38).
Jest to IV Cykl 13 cotygodniowych turniejów Steel Darta 501 d.o.
Startujemy we wtorek - 4. czerwca o godzinie 19:00 i w każdy pozostały wtorek o tej samej godzinie.
Wpisowe to 10 PLN.
O pozycji w końcowej tabeli całego cyklu decyduje 9 najlepszych turniejów każdego zawodnika/zawodniczki.
50% wpisowego za każdy turniej dzielone jest pomiędzy finalistów turnieju w następującej proporcji:
zwycięzca - 70%
przegrany w finale - 30 %
10% wpisowego przeznaczone zostanie na sprzęt do obsługi turnieju (mazaki, tablice, itp.),
Pozostała część wpisowego (40%) zostanie przeznaczona na nagrody dla 5 najlepszych Steel Darterów na koniec całego cyklu.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY do ostrej rozgrywki w 9-tce!
edgaritto - Śro Cze 05, 2019 9:17 pm
Wyniki I turnieju (04.VI.2019 r.):
1 Sebastian Białecki 15L.x2, 17L., 180x2
2 Piotr Białecki 14L., 17L.x3, 18L., 180, 171
3-4 Wojciech Kozłowski 17L.x2, 18L.
3-4 August Żeromiński
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Zbigniew Jastrzębski 171
5-8 Adam Kuljon
5-8 Jacek Szelest
9-10 Sebastian Dębicki
9-10 Jarosław Pietrzak
edgaritto - Czw Cze 13, 2019 12:31 am
Wyniki II turnieju (11.VI.2019 r.):
1 Sebastian Białecki 13L., 16L., 17L., 18L., 180x3
2 Jacek Szelest
3-4 Piotr Białecki 180
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 August Żeromiński 17L., 18L., 180x2
9 Ola Białecka
edgaritto - Pon Cze 24, 2019 9:38 am
Wyniki III turnieju (18.VI.2019 r.):
1 Sebastian Białecki 15L., 16L., 17L.x2, 18L., 180x3
2 Marcin Jezionek
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 August Żeromiński 180
5-8 Piotr Białecki 17L.
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jarosław Pietrzak
9-12 Ola Białecka
9-12 Adam Kuljon
9-12 Michał Sosnowski
9-12 Jacek Szelest
qlfi - Pią Cze 28, 2019 2:41 pm
Wyniki IV turnieju (25.VI.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180 15L 18Lx2
2 Piotr Białecki 180 14L
3-4 August Żeromiński 18L
3-4 Jarosław Pietrzak 180
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Dawid Herberg
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
9 Ola Białecka
qlfi - Śro Lip 03, 2019 4:00 pm
Wyniki V turnieju (2.07.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180x2 12L 14L 15L 16L 17Lx2 18L
2 Piotr Białecki 180x3 18Lx2
3-4 Andrzej Tyniec 180 17L
3-4 August Żeromiński 16L 18L
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Adam Kuljon
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jacek Szelest
9-10 Ola Białecka
9-10 Jarosław Pietrzak
qlfi - Czw Lip 11, 2019 11:07 am
Wyniki VI turnieju (9.07.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180x2 18Lx2
2 August Żeromiński 18Lx2
3-4 Piotr Białecki 17L 18L
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Tomasz Smulewicz
5-8 Adam Kuljon
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Andrzej Tyniec
9-10 Ola Białecka
9-10 Mirosław Drążek
qlfi - Śro Lip 17, 2019 9:05 pm
Wyniki VII turnieju (16.07.2019r.):
1 Piotr Białecki 17Lx2
2 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Sebastian Białecki 180 15L 17L 124
3-4 Krzysztof Waberski
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jacek Szelest
5-8 Dawid Herberg 15L
9-12 Adam Kuljon
9-12 Sławomir Konczak
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Ola Białecka
qlfi - Czw Lip 25, 2019 1:20 pm
Wyniki VIII turnieju (23.07.2019r):
1 Sebastian Białecki 180 16Lx3 17Lx3 18Lx3
2 Piotr Białecki
3-4 Jarosław Pietrzak 120
3-4 Krzysztof Waberski
5-8 Adam Kuljon
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Marcin Jezionek 180
5-8 Daniel Kędzierski
9 Ola Białecka
edgaritto - Czw Sie 01, 2019 11:00 pm
Wyniki IX turnieju (30.VII.2019 r.):
1 Sebastian Białecki 128, 14L., 15L.x2, 16L., 180x3
2 Krzysztof Waberski
3-4 Piotr Białecki 180
3-4 Jacek Szelest
5-8 Ola Białecka
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Marcin Jezionek
9 Jarosław Pietrzak
edgaritto - Czw Sie 08, 2019 10:20 am
Wyniki X turnieju (06.VIII.2019 r.):
1 Sebastian Białecki 130, 14L., 17L.x2, 18L.x3, 180
2 Dominik Białek
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Krzysztof Waberski 180
5-8 Piotr Białecki
5-8 Dawid Herberg
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Jacek Szelest
9-12 Ola Białecka
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Sławomir Konczak
9-12 Adam Kuljon
qlfi - Pią Sie 16, 2019 4:33 pm
Wyniki XI turnieju (13.08.2019r.):
1 Sebastian Białecki 180 14L 16L 17L 18Lx3
2 Zbigniew Jastrzębski 171x2 17Lx3
3-4 Piotr Białecki 18L
3-4 Krzysztof Waberski 180
5-8 Adam Kuljon
5-8 Dawid Herberg
5-8 August Żeromiński 16L 18L
5-8 Rafał Uniszewski
9-12 Waldemar Ciesiołkiewicz
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Henryk Ryczek
9-12 Ola Białecka
13-14 Dariusz Cieplucha
13-14 Tomasz Smulewicz
edgaritto - Czw Sie 29, 2019 9:40 pm
Wyniki XII turnieju (20.VIII.2019 r.):
1 Sebastian Białecki 160, 15L., 16L., 17L., 18L.x3, 180x4
2 Piotr Białecki 17L., 18L., 180
3-4 Michał Pilecki
3-4 August Żeromiński 16L., 171
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Dorota Warmińska
5-8 Radosław Warmiński
9-10 Ola Białecka
9-10 Adam Kuljon
edgaritto - Czw Sie 29, 2019 9:45 pm
Wyniki XIII turnieju (27.VIII.2019 r.):
1 Marcin Jezionek
2 Krzysztof Waberski
3-4 Dariusz Cieplucha
3-4 August Żeromiński
5-6 Zbigniew Jastrzębski
5-6 Mirosław Drążek
|
|
|