To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - UWAGA zmiana miejsca gry!! Puchar Polski POD 21-22.04.2018r.

kowallus68 - Nie Kwi 01, 2018 5:29 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg

phantom100 - Śro Kwi 04, 2018 4:00 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów

zaneta - Czw Kwi 05, 2018 2:25 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn

Patton - Sob Kwi 07, 2018 8:59 am

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie

zaneta - Nie Kwi 08, 2018 12:40 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg

dziq - Nie Kwi 08, 2018 6:52 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35.
Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34.

zaneta - Wto Kwi 10, 2018 9:24 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35.

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn

zaneta - Czw Kwi 12, 2018 10:51 pm

Bardzo proszę WSZYSTKICH, którzy mają zarezerwowane pokoje w Hotelu Wileńskim o pilny kontakt ze mną poprzez facebooka lub telefon - najlepiej sms - 534 834 244!!!!
Arkadiusz - Pon Kwi 16, 2018 2:16 pm

Aktualizacja tematu post pierwszy zapraszamy
Diana - Wto Kwi 17, 2018 12:11 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)
13. Iwona Dehamchi - Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36.Andrzej Jakubowski- Koszalin

Diana - Wto Kwi 17, 2018 12:11 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)
13. Iwona Dehamchi - Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36.Andrzej Jakubowski- Koszalin

zaneta - Śro Kwi 18, 2018 12:46 pm

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań a masz :)
13. Iwona Dehamchi - Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Smoliński Dominik - Olsztyn
22. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
23. Antoni Jurasz - Białystok
24. Marcin Pietrow - Białystok
25. Sebastian Mydlarz - Białystok
26. Krzysztof Jurczuk - Białystok
27. Majek Piotr - Morąg
28. Karol Sitnik - Augustów
29. Sawicki Piotr - Działdowo
30. Gierwatowski Kacper - Działdowo
31. Olszewski Bogusław - Olsztyn
32. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
33. Pukin Edward - Elbląg
34. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
37. Ducki Grzegorz - Kętrzyn

Turniej Pucharu Polski POD 22.04.2018 r. niedziela

KOBIETY
1. Zientara Żaneta - Olsztyn
2. Ewa Markiewicz - Augustów
3. Mariola Hawryluk - Augustów
4. Pawelczyk Kasia - Olsztyn
5. Czarnecka Roksana - Morąg
6. Kossakowska Natalia - Morąg
7. Markowska Małgorzata - Kętrzyn
8. Zientara Wioletta - Olsztyn
9. Smolińska Diana - Olsztyn
10. Falba Ilona - Działdowo
11. Justyna Lutycz - Michałowo
12. Boniecka Aleksandra - Poznań
13. Iwona Dehamchi- Koszalin

MĘŻCZYŹNI
1. Dębkowski Andrzej - Morąg
2. Piotr Markiewicz - Augustów
3. Arkadiusz Hawryluk - Augustów
4. Melnicki Sylwester - Olsztyn
5. Kowalewski Piotr - Morąg
6. Majek Jakub - Morąg
7. Markowski Artur - Kętrzyn
8. Ślaski Adam - Kętrzyn
9. Łukasz Kamiński - Kraków
10. Marek Mikułowski - Elbląg
11. Marek Cieślak - Kętrzyn
12. Andrzej Biedrzycki - Morąg
14. Mar Mar - Warszawa
15. Michał Gackowski - Kraków
16. Adrian Śliwa - Kraków
17. Norbert Krzywosz - Suwałki
18. Czarek Wiśniewski - Augustów
19. Mariusz Formejster - Augustów
20. Grzegorz Czerwiński - Augustów
21. Konrad Kondracki - Wysokie Mazowieckie
22. Antoni Jurasz - Białystok
23. Marcin Pietrow - Białystok
24. Sebastian Mydlarz - Białystok
25. Krzysztof Jurczuk - Białystok
26. Majek Piotr - Morąg
27. Karol Sitnik - Augustów
28. Sawicki Piotr - Działdowo
29. Gierwatowski Kacper - Działdowo
30. Olszewski Bogusław - Olsztyn
31. Piotr Kulikowski - Wysokie Mazowieckie
32. Pukin Edward - Elbląg
33. Tomasz Dzikołowski - Olsztyn
34. Smoliński Dominik - Olsztyn
35. Krzysztof Borzęcki- Koszalin
36. Andrzej Jakubowski- Koszalin
37. Ducki Grzegorz - Kętrzyn

Artur - Sob Kwi 21, 2018 2:19 pm

https://www.youtube.com/watch?v=TqFsGyiWSJQ
Stream live

darek ż. - Wto Kwi 24, 2018 10:31 am

Hello,

skończyło się tylko na rozgrzewce , czy odpaliliście z turniejem ?

Ktoś coś wygrał , ktoś coś przegrał ?

zaneta - Wto Kwi 24, 2018 1:00 pm

Wszystko się udało :) Chciałabym podziękować wszystkim obecnym jeszcze raz za obecność i super zabawę! Mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem :)
Pełne wyniki poniżej.

Turniej Pucharu Polski POD 21.04.2018 r. sobota

1 Markowska Małgorzata
2 Boniecka Aleksandra
3-4 Lutycz Justyna
3-4 Falba Ilona
5-8 Kosakowska Natalia
5-8 Hawryluk Mariola
5-8 Dehamchi Iwona
5-8 Smolińska Diana
9-12 Zientara Żaneta
9-12 Zientara Wioletta
9-12 Markiewicz Ewa
9-12 Pawelczyk Katarzyna
13-16 Kłopotowska Daria
13-16 Czarnecka Roksana

1 Chmieliński Krzysztof
2 Kondracki Konrad
3-4 Zapaśnik Adam
3-4 Dębkowski Andrzej
5-8 Borzęcki Krzysztof
5-8 Markowski Artur
5-8 Czerwiński Grzegorz
5-8 Krzywosz Norbert
9-16 Górski Mariusz
9-16 Lewandowski Adrian
9-16 Mydlarz Sebastian
9-16 Marczewski Marcin
9-16 Wiśniewski Czarek
9-16 Ślaski Adam
9-16 Sawicki Piotr
9-16 Mikułowski Marek
17-24 Dzikołowski Tomasz
17-24 Datta Mariusz
17-24 Formejster Mariusz
17-24 Jurczuk Krzysztof
17-24 Jurasz Antoni
17-24 Gackowski Michał
17-24 Smoliński Dominik
17-24 Czarnecki Marek
25-32 Piwoński Zbyszek
25-32 Caliński Bartek
25-32 Podlewski Arkadiusz
25-32 Olszewski Bogusław
25-32 Sokołowski Krzysztof
25-32 Kowalski Paweł
25-32 Wołynko Adam
25-32 Pukin Edward
33-40 Kowalewski Piotr
33-40 Mąkowski Krzysztof
33-40 Wawrzyniak Marek
33-40 Majek Jakub
33-40 Jakubowski Andrzej
33-40 Pietrow Marcin
33-40 Markiewicz Piotr
33-40 Hawryluk Arkadiusz
41-48 Biedrzycki Andrzej
41-48 Majek Piotr
41-48 Kamiński Łukasz
41-48 Ducki Grzegorz



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group