Dart na ostro - Czaplinek Puchar Polski - 17-18.02.2018
siwy666 - Nie Sty 07, 2018 9:37 pm Temat postu: Czaplinek Puchar Polski - 17-18.02.2018 TURNIEJ SERII PUCHARU POLSKI POD
Termin: 17-18.02.2018
17.02.2018 - Sobota - Zapisy od 14:00 | Start - 15:00
18.02.2018 - Niedziela - Zapisy od 10:00 | Start - 11:00
Wpisowe - 25 pln
Osobna kategoria dla mężczyzn i kobiet. Turniej rozgrywany na 11 tarczach.
Turniej rangi Pucharu Polski zaliczany do rankingu krajowego Pucharu Polski
Polskiej Organizacji Darta.
Miejsce rozgrywania turnieju: Restauracja Pomorska ul. Jagiellońska 11 Czaplinek
Rezerwacja pokoi tel. +48 94 375 54 44
Organizator: Czaplinecka liga Darta | Kontakt: 692 666 912
darek ż. - Śro Sty 10, 2018 10:15 am
Osobna kategoria dla mężczyzn :
1.Dariusz Żurański - Czaplinek
2.
catv - Pią Sty 12, 2018 1:32 pm
Osobna kategoria dla kobiet :
1. Asia Jagiełło - Czaplinek
2.
Osobna kategoria dla mężczyzn :
1.Dariusz Żurański - Czaplinek
2. Krzysztof Jagiełło - Czaplinek
3.
siwy666 - Wto Lut 06, 2018 8:09 pm
Informuje, że w Hotelu Pomorska brak już miejsc.
Podaję alternatywne miejsca:
Restauracja Hotel Paradise
Adres: Złocieniecka 5, 78-440 Czaplinek
tel.502 031 571
tel.94 375 54 02
darek ż. - Czw Lut 08, 2018 5:06 pm
siwy666 napisał/a: | Informuje, że w Hotelu Pomorska brak już miejsc. |
Jak to ?
Jagiełki i ja i już brak miejsc ?
catv - Pią Lut 09, 2018 8:01 am
darek ż. napisał/a: | siwy666 napisał/a: | Informuje, że w Hotelu Pomorska brak już miejsc. |
Jak to ?
Jagiełki i ja i już brak miejsc ? |
Nie lubię tłoku w hotelu
darek ż. - Pią Lut 09, 2018 10:51 am
catv napisał/a: | Nie lubię tłoku w hotelu |
A ja prowadzących kurs hipnozy ... - w hotelu
catv - Sob Lut 17, 2018 3:48 pm
Rozpoczynamy turniej:
1
1 Krzysztof Borzęcki
2 Piotr Garbarczyk
3 Michał Skorupa
4 Grzegorz Działkowski
2
1 Arkadiusz Adamski
2 Krzysztof Dziemidzik
3 Krzysztof Rypina
3
1 Roman Tomczak
2 Michał Rudnicki
3 Mateusz Rybka
4
1 Bartek Sobczyński
2 Tomasz Gajewski
3 Mariusz Datta
5
1 Andrzej Jakubowski
2 Norbert Ludwikowski
3 Dawid Nowak
6
1 Krzysztof Jagiełło
2 Krzysztof Raniewicz
3 Radosław Pieńkowski
7
1 Maciej Kokowski
2 Krzysztof Deluga
3 Adam Wołynko
8
1 Krzysztof Osiński
2 Andrzej Haraburda
3 Arek Urszulak
9
1 Piotr Worsowicz
2 Przemysław Janicki
3 Edward Pukin
10
1 Arkadiusz Podlewski
2 Jakub Tymczyszyn
3 Terry Allen
11
1 Mariusz Krawczyk
2 Mateusz Krasiński
3 Henryk Galubiński
12
1 Bartosz Skupień
2 Andrzej Dębkowski
3 Artur Adamczyk
13
1 Robert Rodkiewicz
2 Tomasz Dolny
3 Mariusz Kochański
14
1 Sylwester Karbowiak
2 Dariusz Żurański
3 Radosław Kazimierczak
15
1 Michał Soszyński
2 Jacek Giecewicz
3 Jacek Soszyński
16
1 Adam Zapaśnik
2 Dawid Merkel
3 Artur Podsada
catv - Sob Lut 17, 2018 5:48 pm
Panie zakończyły grupy:
1
1 Iwona Dehamchi 1
2 Paulina Dworaczyk 3
3 Joanna Siemińska 2
2
1 Joanna Jagiełło 1
2 Joanna Działkowska 3
3 Katarzyna Charzyńska 2
catv - Sob Lut 17, 2018 6:42 pm
Grupy wyniki:
1
1 Krzysztof Borzęcki 3
2 Piotr Garbarczyk 4
3 Michał Skorupa 2
4 Grzegorz Działkowski 1
2
1 Arkadiusz Adamski 1
2 Krzysztof Dziemidzik 3
3 Krzysztof Rypina 2
3
1 Roman Tomczak 2
2 Michał Rudnicki 3
3 Mateusz Rybka 1
4
1 Bartek Sobczyński 1
2 Tomasz Gajewski 3
3 Mariusz Datta 2
5
1 Andrzej Jakubowski 1
2 Norbert Ludwikowski 2
3 Dawid Nowak 3
6
1 Krzysztof Jagiełło 3
2 Krzysztof Raniewicz 2
3 Radosław Pieńkowski 1
7
1 Maciej Kokowski 1
2 Krzysztof Deluga 2
3 Adam Wołynko 3
8
1 Krzysztof Osiński 1
2 Andrzej Haraburda 3
3 Arek Urszulak 2
9
1 Piotr Worsowicz 1
2 Przemysław Janicki 2
3 Edward Pukin 3
10
1 Arkadiusz Podlewski 1
2 Jakub Tymczyszyn 2
3 Terry Allen 3
11
1 Mariusz Krawczyk 2
2 Mateusz Krasiński 3
3 Henryk Galubiński 1
12
1 Bartosz Skupień 1
2 Andrzej Dębkowski 2
3 Artur Adamczyk 3
13
1 Robert Rodkiewicz 3
2 Tomasz Dolny 1
3 Mariusz Kochański 2
14
1 Sylwester Karbowiak 1
2 Dariusz Żurański 3
3 Radosław Kazimierczak 2
15
1 Michał Soszyński 3
2 Jacek Giecewicz 1
3 Jacek Soszyński 2
16
1 Adam Zapaśnik 2
2 Dawid Merkel 3
3 Artur Podsada 1
catv - Sob Lut 17, 2018 7:22 pm
"Last 32
1 Grzegorz Działkowski 3
32 Jacek Soszyński 0
17 Krzysztof Rypina 2
16 Artur Podsada 3
9 Piotr Worsowicz 3
24 Krzysztof Deluga 1
25 Jakub Tymczyszyn 0
8 Krzysztof Osiński 3
5 Andrzej Jakubowski 2
28 Mariusz Krawczyk 3
21 Krzysztof Raniewicz 0
12 Bartosz Skupień 3
13 Tomasz Dolny 1
20 Roman Tomczak 3
29 Radosław Kazimierczak 0
4 Bartek Sobczyński 3
3 Mateusz Rybka 3
30 Mariusz Kochański 0
19 Mariusz Datta 3
14 Sylwester Karbowiak 1
11 Henryk Galubiński 3
22 Norbert Ludwikowski 2
27 Andrzej Dębkowski 3
6 Radosław Pieńkowski 1
7 Maciej Kokowski 0
26 Przemysław Janicki 3
23 Arek Urszulak 3
10 Arkadiusz Podlewski 0
15 Jacek Giecewicz 2
18 Michał Skorupa 3
31 Adam Zapaśnik 3
2 Arkadiusz Adamski 2
catv - Sob Lut 17, 2018 7:45 pm
"1/2 FINAL
Best of 9"
Iwona Dehamchi 3
Katarzyna Charzyńska 2
Joanna Siemińska 0
Joanna Jagiełło 3
catv - Sob Lut 17, 2018 8:08 pm
"Last 16
Best of 7"
Grzegorz Działkowski 3
Artur Podsada 1
Piotr Worsowicz 0
Krzysztof Osiński 3
Mariusz Krawczyk 1
Bartosz Skupień 3
Roman Tomczak 3
Bartek Sobczyński 1
Mateusz Rybka 0
Mariusz Datta 3
Henryk Galubiński 0
Andrzej Dębkowski 3
Przemysław Janicki 0
Arek Urszulak 3
Michał Skorupa 1
Adam Zapaśnik 3
catv - Sob Lut 17, 2018 8:35 pm
"1/4 FINAL
Grzegorz Działkowski 1
Krzysztof Osiński 3
Bartosz Skupień 1
Roman Tomczak 3
Mariusz Datta 3
Andrzej Dębkowski 1
Arek Urszulak 1
Adam Zapaśnik 3
catv - Sob Lut 17, 2018 9:42 pm
"1/2 FINAL
Best of 9"
Krzysztof Osiński 4
Roman Tomczak 1
Mariusz Datta 3
Adam Zapaśnik 4
|
|
|