To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Jack'owy Puchar Karolewa

edgaritto - Czw Cze 11, 2020 11:36 pm

Berni napisał/a:
Dalej obowiązuje czy jest jakaś zmiana?


To słuszne pytanie.
Ze względu na to, że wypadło aż 10 turniejów a zatem znacząco zmniejszyła się ich ilość w cyklu, dlatego też kryterium o jakiejkolwiek liczbie turniejów (zarówno u Pań jak i u Panów) uległo anulowaniu.

Dlatego też serdecznie zapraszamy do rywalizacji w dwóch ostatnich turniejach niniejszego cyklu :)

edgaritto - Wto Cze 23, 2020 10:19 am

Jack Daniels'owy Puchar Karolewa nr 14 - ostateczna tabela wyników:
KLASYFIKACJA TURNIEJU PAŃ:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów 10.I 17.I 24.I 31.I 07.II 14.II 21.II 28.II 06.III 13.III 29.V 05.VI 12.VI 19.VI
1. Krystyna Żurawska 128 20 20 - 8 4 - 4 12 - - 8 16 20 16
2. Emilia Bernacka 118 16 10 12 16 - - - 20 - - - 12 12 20
3. Katarzyna Grzyb 114 - 12 10 10 4 10 4 8 4 8 6 10 16 12
4. Monika Bielawska 110 10 16 16 12 2 6 - 10 - - - 20 10 8
5. Sylwia Luty 26 - - - - - - - 16 - - - - - 10
6. Aleksandra Białecka 20 - - - 20 - - - - - - - - - -
Paulina Miszkiewicz 20 - - 20 - - - - - - - - - - -
8. Magda Błasiak 12 12 - - - - - - - - - - - - -
9. Joanna Wojtczak 8 - - - - - - - - - - - 8 - -
Frekw. 9 4 4 4 5 3 2 2 5 1 1 2 5 4 5
KLASYFIKACJA TURNIEJU PANÓW:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów 10.I 17.I 24.I 31.I 07.II 14.II 21.II 28.II 06.III 13.III 29.V 05.VI 12.VI 19.VI
1. Zbigniew Jastrzębski 190 8 - 16 12 12 20 12 16 20 16 16 20 12 10
2. Dominik Białek 124 16 8 4 4 8 16 8 8 - 12 4 10 10 16
3. Tomasz Bernacki 112 12 16 20 8 - - - 12 - - - 16 16 12
4. Jarosław Tomczak 94 2 20 - - 20 - - - 12 - 20 - 20 -
5. Maciej Barwicki 90 10 4 10 6 8 8 16 - 10 - 10 4 - 4
6. Robert Piotrowski 86 20 6 12 6 6 - - - 8 - 8 - - 20
7. Dawid Skowronek 84 - - 4 4 16 12 10 4 6 10 4 8 - 6
8. Jacek Szelest 76 6 6 2 - 10 - 20 - - - 12 12 8 -
9. Piotr Cecuła 64 4 8 8 4 - 8 8 4 4 - - 8 - 8
10. Michał Sosnowski 58 8 12 6 10 6 - - - 16 - - - - -
11. Marek Kasiński 40 - - - = - - - 20 - 20 - - - -
12. Arek Jastrzębski 34 - - 4 - 4 - 6 6 4 - 4 - 6 -
13. Hary Biller 32 - - 4 - 2 6 - - 6 - 6 4 - 4
14. Damian Magdziarz 30 4 4 - - 4 - - 4 - - - 6 8 -
15. Marcin Figlus 26 - 10 - - - - - 8 8 - - - - -
16. Sebastian Białecki 20 - - - 20 - - - - - - - - - -
17. Piotr Białecki 16 - - - 16 - - - - - - - - - -
18. Marek Sienkiewicz 16 4 - 8 4 - - - - - - - - - -
19. Marcin Jadczak 14 6 - - 8 - - - - - - - - - -
20. Krzysztof Curyło 14 - 4 - - - - - 6 4 - - - - -
21. Przemysław Bernacki 10 - - - - - - - 10 - - - - - -
22. Michał Solarz 8 - - - - - - - - - - - - - 8
23. Robert Bińczyk 6 - - - - - - - - - - - - - 6
Jakub Ejtaszewski 6 - - 6 - - - - - - - - - - -
Marcin Jezionek 6 - - - - - - - - - - - 6 - -
Maciej Pabisiak 6 - - - - - - 6 - - - - - - -
27. Grzegorz Cyran 4 - - - - - - - - - - - - - 4
Łukasz Czarnecki 4 4 - - - - - - - - - - - - -
Michał Mróz 4 - - - - - - - - - - 4 - - -
Piotr Piątczak 4 - - - - - - - - - - - 4 - -
Sylwester Piciulewicz 4 - - - - - - - - - - - - - 4
32. Damian Ejtaszewski 2 - - 2 - - - - - - - - - - -
Paweł Kaczanowski 2 - - - 2 - - - - - - - - - -
Frekw. 33 13 11 14 13 11 6 8 11 11 4 10 11 7 12
FREKW. 42 17 15 18 18 14 8 10 16 12 5 12 16 11 17
Ostateczna klasyfikacja Wybryk Master:
L.p. Imię i nazwisko Suma punktów Zamki Lotki Maksy
1. Tomasz Bernacki 15 6 3
2. Sebastian Białecki 11 1 4
3. Jarosław Tomczak 8 2 4
4. Zbigniew Jastrzębski 5 1 1
5. Dominik Białek 4 1 2
6. Jacek Szelest 3 1 1
7. Piotr Cecuła 2 1
8. Dawid Skowronek 1 1
Sumy: 8 49 2 16 11
ZAMKI:
146 - S.Białecki (31.I),
131 - Z.Jastrzębski (14.II).
LOTKI:
14l. x2 - T.Bernacki (24.I i 31.I),
15l. - T.Bernacki (05.VI),
16l. - J.Tomczak (17.I),
17l. x2 - T.Bernacki (10.I i 12.VI),
17l. - S.Białecki (31.I),
17l. - Z.Jastrzębski (06.III),
17l. - P.Cecuła (10.I),
18l. x3 - S.Białecki (31.I),
18l. - T.Bernacki (12.VI),
18l. - D.Białek (28.II),
18l. - J.Szelest (10.I),
18l. - J.Tomczak (12.VI).
MAKSY:
180 x4 - J.Tomczak (dwa 17.I i dwa 29.V),
180 x3 - T.Bernacki (24.I, 05.VI i 12.VI),
171 x2 - D.Białek (14.II i 28.II),
180 - J.Szelest (21.II),
171 - D.Skowronek (14.II).
PULA U PAŃ:
24 + 24 + 24 + 30 + 30 + 20 + 20 + 30 + 10 + 10 + 20 + 30 + 24 + 30 = 326 zł
PULA U PANÓW:
65 + 55 + 70 + 65 + 55 + 30 + 40 + 55 + 55 + 20 + 50 + 55 + 35 + 60 = 710 zł

edgaritto - Wto Cze 23, 2020 10:47 am

W najbliższy piątek - 26.VI - rozdanie nagród za Cykl nr 14.
Po rozdaniu gramy turniej jednorazowy zaliczany do rankingu softa.
Wpisowe 11 zł (10 - turniejowo, 1 zł na ranking).
Finaliści zgarniają pulę w proporcji 1-70%, 2-30%.
Jeśli będą minimum 4 Panie to grają również oddzielny turniej dla Pań z takim samym podziałem nagród.

Serdecznie zapraszamy!

edgaritto - Czw Lip 02, 2020 9:22 am

Wyniki turnieju z 26.VI - turniej jednorazowy:

PANIE:

1 - Katarzyna Grzyb
2 - Emilia Bernacka
3 - Sylwia Luty - 180
4 - Krystyna Żurawska

PANOWIE:

1 - Jarosław Tomczak - 17L.
2 - Tomasz Bernacki - 180x3
3 - Dominik Białek - 18L.
4 - Michał Sosnowski
5 - Maciej Barwicki
5 - Dawid Skowronek
7 - Arek Jastrzębski
7 - Robert Piotrowski
9 - Hary Biller
9 - Piotr Cecuła
9 - Zbigniew Jastrzębski

edgaritto - Czw Lip 02, 2020 9:26 am

W okresie wakacyjnym organizowane będą jednorazowe turnieje z podziałem całej puli wpisowego na nagrody. Zaliczane do rankingu oólnego softa. Nowy cykl karolewski (nr 15) przewidywany jest na jesień.

Zatem 3.VII zapraszamy na turniej jednorazowy.

edgaritto - Wto Lip 07, 2020 4:11 pm

Wyniki turnieju z 3.VII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):

1 - Robert Piotrowski
2 - Piotr Cecuła - 180
3 - Wojciech Jastrzębski
4 - Zbigniew Jastrzębski
5 - Sylwester Piciulewicz
5 - Jacek Szelest
7 - Maciej Barwicki
7 - Michał Sosnowski
9 - Dominik Białek
9 - Hary Biller
9 - Dawid Skowronek
9 - Krystyna Żurawska
13 - Katarzyna Grzyb

edgaritto - Czw Lip 16, 2020 12:44 am

Wyniki turnieju z 10.VII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):

1 - Sebastian Białecki - 16Lx3, 17L, 18L
2 - Piotr Białecki
3 - Marek Kasiński
4 - Robert Piotrowski - 16L, 18L, 180
5 - Piotr Cecuła
5 - Sylwester Piciulewicz
7 - Maciej Barwicki
7 - Adam Kuljon
9 - Hary Biller
9 - Arek Jastrzębski
9 - Zbigniew Jastrzębski
9 - Damian Magdziarz
13 - Ola Białecka
13 - Dominik Białek
13 - Dawid Skowronek
13 - Krystyna Żurawska
17 - Katarzyna Grzyb

edgaritto - Śro Lip 29, 2020 11:37 pm

Wyniki turnieju z 17.VII - turniej oddzielny Pań i Panów:

PANIE:

1 - Katarzyna Grzyb
2 - Ola Białecka
3 - Emilia Bernacka
4 - Krystyna Żurawska

PANOWIE:

1 - Sebastian Białecki - 14L, 16L
2 - Piotr Białecki - 17L, 180
3 - Zbigniew Jastrzębski
4 - Tomasz Bernacki
5 - Maciej Barwicki
5 - Sławek Borowiecki - 180
7 - Piotr Cecuła
7 - Jacek Szelest
9 - Dominik Białek
9 - Arek Jastrzębski

edgaritto - Śro Lip 29, 2020 11:45 pm

Wyniki turnieju z 24.VII - turniej jednorazowy łączony (Panie + Panowie):

1 - Robert Piotrowski
2 - Piotr Cecuła
3 - Zbigniew Jastrzębski
4 - Jacek Szelest
5 - Tomasz Bernacki - 120, 180
5 - Dawid Skowronek
7 - Wojciech Jastrzębski
7 - Michał Sosnowski
9 - Maciej Barwicki
9 - Dominik Białek
9 - Krzysztof Curyło
9 - Sylwester Piciulewicz - 16L, 180
13 - Emilia Bernacka
13 - Katarzyna Grzyb
13 - Konrad Kosiński



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group