To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Hyde Park - Hehehe, nie śmiejcie się, wystarczy że ja to robię :)

Ania - Czw Kwi 29, 2004 8:45 pm

Hehe witam wszystkich :) . Siedzimy sobie z Dartlesem przy gino-pifko-tonicu :D . Chcecie znać szczegóły ?? :P . Pozdrowienia dla Czarka, Banana, Jania i innych których jeszcze mam wkrótce poznać :) .
CzarekMichał - Czw Kwi 29, 2004 8:48 pm

No witam witam i dziękuję za pozdrowienia :)

P.S. Uciekaj stamtąd bo zaraz Leszek każe Ci w lotki grać i już się nie wyrwiesz z tego nałogu :D :-D

Banan - Czw Kwi 29, 2004 9:56 pm

Cześć,
no to bez zbędnych ceregieli - kiedy się zobaczymy? :-D

Łojtek - Czw Kwi 29, 2004 11:57 pm

Ania napisał/a:
Hehe witam wszystkich :) . Siedzimy sobie z Dartlesem przy gino-pifko-tonicu :D . Chcecie znać szczegóły ?? :P . Pozdrowienia dla Czarka, Banana, Jania i innych których jeszcze mam wkrótce poznać :) .

No proszę my tu Dartlesa męczymy o jakieś szczegóły, tudzież inne wrażenia a tu proszę, można zaczerpnąć informacji u samego źródełka :-D

Dartles - Pią Kwi 30, 2004 1:34 am

No i po drugiej randce :cry: . Wszystko przebiegało tak jak powinno w podręczniku randkowym gimnazjalisty, czyli jest super :) . A Ania kiedy się zjawi na turnieju jeszcze nie wiem, w sobotę randka nr 3 :) . Może, może w poniedziałek na ligę zawita... ale to zobaczymy jeszcze.
Banan - Pią Kwi 30, 2004 3:10 pm

Gdzie byliście na tej randce?
Dartles - Pią Kwi 30, 2004 5:37 pm

A tutaj :P
Rylec - Pią Kwi 30, 2004 6:04 pm

Cześć Ania. Pozdrówka z Krakowa.
No Panie Dartles. Żony Pendzli się zarejestrowały na forum jak już były żonami. A tu Ania już po drugiej randce ;-)

Łojtek - Pią Kwi 30, 2004 6:09 pm

Widać, że chłopak się stara :D
Dartles - Sob Maj 01, 2004 1:56 am

Mimo wszystko nie sądzę, żeby została moją żoną po dzisiejszej, zbliżającej się trzeciej randce :P ... Ale zobaczymy, może się wypowie w tej kwestii :D
Dartles - Nie Maj 02, 2004 12:17 am

No dobra, to jest już po 3-cim spotkaniu i mimo, że skończyło się dość wcześnie, to jego przebieg mogę określić tylko jednym słowem (dwoma) - było zajebiście... I tyle w tej kwestii :D
prywatny - Wto Gru 18, 2018 1:20 pm

Oj z tymi randkami to czasami bywa niezly problem. Znaleźć odpowiednią osobę nie jest łatwo. Pomocny może być darmowy serwis randkowy https://randkuj.my/
Zakłada się profil i można szukać nowych znajomości. Przy odrobinie szczęścia poznać kogoś bardzo fajnego.

Doggionsul - Śro Gru 19, 2018 1:21 pm

Chłopak się tu cieszy a tu mu jeszcze reklamę walną. Gratuluję i oby wszystko się ułożyło.
derstly001 - Śro Lip 29, 2020 10:47 am

Co ma profil randkowy do bardzo udanych randek? Nie czaje czasem niektórych ludzi