To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Steel Dart w Polsce - POD i PSD ?

dartmaster - Pon Mar 02, 2009 9:29 pm

To proszę Lestata o odpowiedz!!
Chudy - M. J. - Pon Mar 02, 2009 9:30 pm

dartmaster napisał/a:
Pomyśl jak bym grał w Łodzi co to za zabawa wszystko wygrywać??


To przyjedz i pokaz ze jestes w stanie wszystko wygrywac :)

herod - Pon Mar 02, 2009 9:36 pm

dartmaster napisał/a:
To proszę Lestata o odpowiedz!!

Do swojej odpowiedzi jeszcze dodam jedno słowo.
Żeby wyjechać na turniej po za Łódź to niestety, ale musi być gracza na to stać.
Rozmawiałem kiedyś z kilkoma graczami i wiem że taki wyjazd to nie taka tania zabawa,
dojazd, nocleg, żarełko ... wszystko to kosztuje całkiem sporo.
Szkoda że nawet o tym nie pomyślałeś.

Też zapraszam do Łodzi ...
Przyjedź i ....POKAŻ NA CO CIE STAĆ :lol:

robin zwrocka - Pon Mar 02, 2009 9:53 pm

Z tego co Czarek pisal Łodź przenosi się w weekend do Kędzierzyna gdzie będzie i Krzysiek i ja i wielu innych dartowych poj..ańców więc i tak przy tarczy sie wszystko roztrzygnie , no prawie wszystko... reszta przy browcach...
Będą dlugie Polaków(Darterow) rozmowy, oj k.rwa bardzo długie.... :P

Chudy - M. J. - Pon Mar 02, 2009 9:57 pm

robin hooood napisał/a:
Z tego co Czarek pisal Łodź przenosi się w weekend do Kędzierzyna


No moze nie Łodz, tylko ok 10 osob z Łodzi, a to roznica.

Lestat - Pon Mar 02, 2009 9:58 pm

dartmaster napisał/a:
A czy ja komuś coś każe? Wyrażam swoje zdanie!


Nie, ty nie wyrazasz swojego zdaniaa, Twój styl dyskusji polega na tym, ze swoje zdanie wywrzaskujesz

dartmaster napisał/a:
Wasza Liga (moim zdaniem) jest jak jakaś zamknięta sekta nikomu nie wolno w niczym zagrać bo coś...


O czym Ty człowieku pieprzysz... Jak juz to w KLD jest regulaminowy zakaz graniaa ww innych ligach, w Łodzi zawodnicy moga grac gdzie chcą. Znowu wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia...

dartmaster napisał/a:
Wy nie jeździcie nigdzie bo chyba się boicie!


To prawda ze niewielu zawodnikow z Lodzi jezdzi po kraju, nie bardzo rozumiem co to ma wspolnego z baniem sie czegokolwiek. Sam jezdzilem ze 4 lata po prawie wszystkich PDC-ach i mi sie zwyczajnie znudziło. Z drugiej strony jaak juz ktos od naas pojedzie to z Toba wygrywa wiec nie wiem o co ten krzyk...

dartmaster napisał/a:
Po jaką cholere psd stara się by przejąć steela w polsce?
Raczej nie macie szans i lepiej by było dla reszty świata by sie tak nie stało!


Zupelnie nie rozumiem do kogo piszesz w tym watku to "nie macie", bo naa razie nikt z PSD sie tu jeszcze nie odzywał

dartmaster napisał/a:
Pomyśl jak bym grał w Łodzi co to za zabawa wszystko wygrywać??


Jak zwykle Twoja skromnośc i szacunek do innych zawodnikow odbiera dech w piersiach

Chudy - M. J. - Pon Mar 02, 2009 10:05 pm

Lestat napisał/a:
To prawda ze niewielu zawodnikow z Lodzi jezdzi po kraju, nie bardzo rozumiem co to ma wspolnego z baniem sie czegokolwiek. Sam jezdzilem ze 4 lata po prawie wszystkich PDC-ach i mi sie zwyczajnie znudziło. Z drugiej strony jaak juz ktos od naas pojedzie to z Toba wygrywa wiec nie wiem o co ten krzyk...


Hahahahahahaha, bo to akurat nie jest az takie trudne :)

andkrol - Pon Mar 02, 2009 10:22 pm

Zrobiłem sobie dzisiaj parę razy zegar (na własnych zasadach) i powiem wam tak:

Wczoraj cieszyłem się dartem, dzisiaj cieszę się dartem, jutro będę się cieszył dartem.

dartmaster - Pon Mar 02, 2009 10:44 pm

Ludzie chyba wy nie wiecie o czym piszecie!
Co do kosztów nie wierze że nie jesteś w stanie odłożyć raz na miesiąc lub dwa miesiące 200zł!
A jak piszesz że wyjedziesz dopiero jak wygrasz okręgówke to też bzdura!
Chodziło mi o to że na takim wyjeździe masz okazje spotakać się z najlepszymi w Polsce i nie twierdze że w Łodzi nie ma dobrych zawodników ale nie aż tak dobrych jak w innych częściach kraju(nie biore siebie pod uwage)

I ciekawy jestem kto taki z Łodzi cały czas mnie ogrywa i jest to takie łatwe?

Majo_82 - Pon Mar 02, 2009 10:54 pm

uuuu widze że jakiś sparing się szykuje ;) dajcie znać kiedy to wpadnę popatrzeć :) Krzysiu wrzuć na luzik, z Tobą teraz to tak naprawde ciężko wygrac komukolwiek.
dartmaster - Pon Mar 02, 2009 10:58 pm

Jestem gotowy na sparing z każdym!! Na tarczy oczywiście!
Bo jestem Pacyfistą :lol:
I sztuk walki już dawno nie uprawiam!

Majo_82 - Pon Mar 02, 2009 11:01 pm

dartmaster napisał/a:
Jestem gotowy na sparing z każdym!! Na tarczy oczywiście!
Bo jestem Pacyfistą :lol:
I sztuk walki już dawno nie uprawiam!


oczywiście :lol:

noodlee - Pon Mar 02, 2009 11:05 pm

Cytat:
dartmaster napisał/a:
Wasza Liga (moim zdaniem) jest jak jakaś zamknięta sekta nikomu nie wolno w niczym zagrać bo coś...



O czym Ty człowieku pieprzysz... Jak juz to w KLD jest regulaminowy zakaz graniaa ww innych ligach, w Łodzi zawodnicy moga grac gdzie chcą. Znowu wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia...


No dobra... Zawodnicy z łodzi grają gdzie chcą ... ale wydaje mi sie ze Dartmasterowi chodziło o to ze ludzie z poza łodzi nie mogą grać u was bo macie jakies ale 8)

Nie wiem czym jest to spowodowane...
Ok tworzycie coś swojego. no ale z tego co zrozumiałem to takie izolowanie nie słuzy niczemu dobremu.

Dart powinien byc dla wszystkich - kto cche grac przyjezdza... Turnieje powinny byc organizowane na wiekszym poziomie i wiekszym nagłosnieniu ( niekoniecznie medialnym )

Nie potrafie naprzykład pojąć jak www.dart.pl moze prezentować sie z taką strona... sam wygląd przyprawia ją o żałość.

mam andzieje ze te mniejsze, wieksze stowarzyszenia, organizacje itp pójda w lepszym kierunku, otworzą sie na zawodników i będzie wszystko ok.

dartmaster - Pon Mar 02, 2009 11:05 pm

Mam pytanie do Lestata.
Nie marzy Ci sie turniej ogólnopolski w którym gra 400 osób??
Oczywiście w warunkach sprzyjających temu(nie patrz PDC Częstochowa)

noodlee - Pon Mar 02, 2009 11:09 pm

no i dartmaster ma troche racji... a raczej w wiekszosci ...
to że pisze tak o tym tak ostro to juz zalezy od jego charakteru.
wiem do czego dązy i popieram go w 100 % :) po mimo tego ze jest krzykliwy :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group