To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Steel Dart w Polsce - POD i PSD ?

Robert Felek - Śro Mar 04, 2009 1:33 pm

Ręce opadają- może poproś o zniżkę dla studentów. Kto ci kazał grać w tych turniejach skoro nie chciałeś wrzucać kasy do maszyny?A swoją drogą to właściciel takiej maszyny po to ją kupuje żeby czerpać z niej zyski , a nie organizować czas "biednym "studentom.Nie chcesz nie graj , idź do baru i zalek kaktusa.
-mlody- - Śro Mar 04, 2009 2:24 pm

OK walić pieniądze ale wygrywając turniej na "mistrzostwach" jednak coś od organizatorów się należy a za uścisk ręki prezesa to grać możecie tam skąd piszesz bo nawet nie looknąłem. pozdro
dartmaster - Śro Mar 04, 2009 2:26 pm

-mlody- napisał/a:
Witam wszystkich. Ogólnie zapytanie w tym temacie było o połączenie się dwóch federacji steela w Polsce. Z tego co przeczytałem Byczy nie ma zamiaru łączyć się z nikim więc chyba ciach temat. Z drugiej strony czytanie tych bzdur i politycznego bełkotu Giesy mnie przeraża. Jeżeli potrzebujesz nowych graczy, zawodników nie próbuj ich podbierać z POD swoją marna inwigilacją i mydleniem oczu. Jest mi troszeczkę żal, że już nie gram na sofcie bo zdarzyło się zajść gdzieś kiedyś i kilka turniejów wygrać, lecz myśl że znowu mam jako biedny student bez prawa do zasiłku wykładać na turniej w softa 75-100 zł (a jak wiadomo student nie kaktus- pić musi) normalnie przyprawia mnie o dreszcze. Dlatego idealną alternatywą jest właśnie steel. Gotówka jaką wpłacamy na turnieje jest cały czas w obiegu dla wszystkich graczy jest sponsoring dzięki czemu zawsze jakieś drobne upominki mamy. Za wygrane 2 turnieje w Dolnośląskiej Lidze Darta otrzymałem kilkanaście złotych plus puchar wart ok. 40 zł. Pełnym zaskoczeniem dla mnie było oprócz wpisowego na turniej finałowy wrzuty do maszyn. Także cały sezon pompowałem „czyjąś” kieszeń bez możliwości rozwoju czyli wyjazdu z federacji na większy turniej. Ten system jaki chce wprowadzić Giesa do naszego kraju wygląda jak „stado kacapów”, które oblegało nasz kraj przez 40 lat. Jak sami dobrze wiecie Monopol nigdy niczemu dobremu nie służył. Z pozdrowieniami- Petera Maciej




Nic dodać nic ująć!!
Popieram Cię w 100% chociarz nie jestem studentem! :brawo: :brawo:

RZUF - Śro Mar 04, 2009 5:51 pm

Grajmy tam gdzie są fajni ludzie, dobra atmosfera i dobrzy organizatorzy rozgrywek.
To rynek zweryfikuje operatorów i działaczy.
DART TO MY ZAWODNICY!!!

PS
Organizatorzy rozgrywek pamiętajcie o tym !! !

remik180 - Śro Mar 04, 2009 6:17 pm

Święte słowa!!!

Liczy się atmosfera i dobra zabawa przy tarczy a jak się uda jeszcze coś wygrać to jest całkiem miło.Nie mierzmy wszystkich jedna miara są operatorzy którzy dbają o darterów a i są tacy którzy nie powinni się za darta brać.Jedno trza przyznać i tym dobry i tym złym opom ,gdyby nie ich inwestycja z przed wielu lat to do dziś może pewna nasza część nie wiedziała by poco się do tarczy celuje.
Pozdrawiam.

giesa - Czw Mar 05, 2009 2:12 am

Temat postu POD i PSD,

hmm, przepraszam wszystkich, którzy śledząc ten temat czytają teraz moje sprostowania, wyjaśnienia itp. niemające z sytuacją POD i PSD nic wspólnego.
Mówi się - tłumaczy się tylko winny - jednak nie mogę pozostawić tych oszczerstw i zwykłych kłamst bez odpowiedzi i jestem niejako zmuszony, aby się do nich ustosunkować. Jasne jest, że nie ma na świecie ludzi niemających wrogów i że będą podkładane im nogi jak się tylko okazja ku temu nadarzy. Nastomiast pewnego poziomu nie wolno przekraczać, a to zastało tutaj w kilku stwierdzeniach uczynione.
Na dole kilka sprostowań, natomiast tym postem chciałbym zakończyć moje wypowiadanie się na tym forum, bo ... no właśnie brak słów, czasu i cierpliwości w wysłuchiwaniu takich bredni, które można "podziwiać" na dole. Mam nadzieję, że choć w pigułce, nakreśliłem nieco co to za stwór PSD, opisałem nasze plany i cele. Odpowiedź na pytanie: karty lojalnościowe tak czy nie, postaram się udzielić po konsultacji z kolegami z zarządu. Fakt, niektórzy opanowali sztukę podbijania tętna do perfekcji i ja niezostałem od tych przykrych doświadczeń uchroniony. Ale są też pozytywy mojej krótkiej obecności tutaj, bo poznałem (coprawda tylko przez nicka) kilka osób, którym rzeczywiście na rozwoju darta w Polsce zależy i jest nadzieja, że wszyscy razem, to znaczy Wy gracze, restauratorzy i operatorzy coś razem stworzymy, bo jak zabraknie tylko jednego ogniwa w tym łańcuchu, cała nadzieja na odnowę polskiego darta legnie w gruzach. To ważne stwierdzenie i chciałbym, aby sobie większość z Was piszących "To my jesteśmy dla was, a nie na odwót" to uzmysłowiła.

pozdrawiam i może do zobaczenia kiedyś przy tarczy.



Dżolero napisał/a:

Czytając poty Giesy poprostu ręce mi opadają !Giesa pisząc,że jesteś przeciwny wszelkim nakazą i zakazą to morze opowiesz innym darterom dlaczego conajmniej połowa Głogowskich darterów ma całkowity zakaz gry w DLD(Dolnośląska Liga Darta) ...

połowa powiadasz, hmm ciekawe bo jest ich dwóch, a w samej DLD mamy z Głogowa i okolic 10 drużyn średnio liczących po 6 graczy. Proszę, jak łatwo można zrobić z mrówki słonia.

Dżolero napisał/a:

... tylko bardzo proszę bez tych bajeczek jakim ty jesteś pasjonatem lotek,bo się znowu uśmieję!I bardzo cię proszę bąć wkońcu poważny i nierób z siebie idjoty szpiegując muj Pub odnośnie steeldarta,gdysz jeśli tak bardzo cię to interesuje to zadzwoń i dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki(tl.posiadasz),a odnośnie (psełdo operatorów) to.....

Już sobie tak nie schlebiaj, rzeczywiście nie miałbym co robić przy ponad 50 drużynach w lidze, turniejach w DLD, krajowych i rankingach europejskich, tylko u ciebie szpiegować?

A tak ogólnie, Dżolero, moje zapytanie w poprzednim poście odnośnie naszego rozwoju w DLD było może lekką prowokacją, bo wtajemniczeni wiedzą, że po pół roku próby nie chciałeś według panujących reguł z DLD współpracować, a minęły już chyba z 3 lata od tamtej pory. Jednak to był z mojej strony krok, aby może zrobić coś kiedyś razem w steelu choćby Mistrzostwa Głogowa. Intencji nie zauważyłeś, czy nie chciałeś nie ważne.
Fakty są takie, w POLFESKu było ci źle, w DLD również, a lokal prowadzący z tobą serię turniejów po roku przerzucił się na pokera. Po steelu pozostanie ci tylko american dart, ale rodzi się pytanie co dalej???

Pewne przysłowie mówi: "Nigdy nie mów nigdy" i jego mądrość popieram, nastomiast w stosunku do ciebie Dżolero, bez żadnego wachnia powiem NIGDY! Gdyż jesteś człowiekiem niereformowalnym i to się raczej nigdy nie zmieni.

-mlody- napisał/a:

... Z drugiej strony czytanie tych bzdur i politycznego bełkotu Giesy mnie przeraża. Jeżeli potrzebujesz nowych graczy, zawodników nie próbuj ich podbierać z POD swoją marna inwigilacją i mydleniem oczu.

Uwaga! to była wypowiedź 50% wykluczonych graczy z DLD, drugie 50% słyszeliśmy na górze.

Więc min. 80% graczy grających u was w steela, jest od nas i gra w DLD. Więc o jakim podbieraniu mówisz? Tutaj miałbym pole do popisu chcąc wprowadzić omawiane karty lojalnościowe, ale tego nie zrobię bo jestem takim metodą walki z konkurencją przeciwny. Natomiast ruszamy ze steelem również, tak dla informacji twojej i tobie bliskim.

-mlody- napisał/a:

Za wygrane 2 turnieje w Dolnośląskiej Lidze Darta otrzymałem kilkanaście złotych plus puchar wart ok. 40 zł. Pełnym zaskoczeniem dla mnie było oprócz wpisowego na turniej finałowy wrzuty do maszyn. Także cały sezon pompowałem „czyjąś” kieszeń bez możliwości rozwoju czyli wyjazdu z federacji na większy turniej.

Jakie wygrane turnieje, bo Mistrzem DLD nigdy nie byłeś, a trudno aby za wygranie Lucky Looser otrzymywać kokosy i wyjazdy zagraniczne.

A co wygranych to w ostatnich 2 latach przedstawiały się one tak:

2007 - Costa Brava Cup Hiszpania - prawie 2 tygodnie, 1 pani + 3 panów opacone wpisowe na turnieje, hotel i wyżywienie.
2008 - Mistrzostwa Europy EDU Caorle Włochy - pani i pan opacone wpisowe, wrzuty, hotel i wyżywienie.
2009 - Mistrzostwa Europy EDU Zadar Chorwacja - pojedzie najlepsza pani i pan.

To były nagrody dla najlepszych w DLD. Ostanio każdy ma jeszcze szanse zagrać w turniejach krajowych upoważniających do sponsorowanych wyjazdów na ranklingi europejskie.

wszystko do sprawdzenia na www.dart24.pl

-mlody- napisał/a:
Chudy - M. J.
A co do karty lojalnosciowej, to tez jej nie popieram, i tez jej nie chce, ...
... uwazam ze kto bedzie chcial byc lojalny, pozostanie lojalny, a taka lojalnosc jest cenniejsza, niz lojalnosc z wymogu.

k.l. również nie popieram, a co do lojalności fajnie napisane i miło usłyszeć, że niektórzy tak do tego podchodzą.

Pionek - Czw Mar 05, 2009 1:37 pm

Lestat napisał/a:
No to uproszcze pytanie. Czy lojalki będa obowiązywać w sezonie 2009/2010? Bo chyba nie chcesz mi wmówić, że Zarząd PFD nie wie co bedzie w regulaminie ktory zacznie obowiązywać za 6 miesięcy. Czy jest w stanie udzielić "oficjalnje infornacji"? 6 miesięcy to nie jest odległa "przyszłość"... Dla Ciebie to nudne, a dla mnie jest to czynnik decydujacy o tym co będe robił w nastepnym sezonie...


Przepraszam ale już nie zakumałem tej opcji - PFD - z co my mamy z tym wspólnego??? :roll: Zadaj pytanie do PFD a nie do nas (choć nie jestem w zażądzie PSD), ale jakiś tam mały wkładzik w to wniosłem.

A i jeszcze jedno "młody" sprawdź osoby które biorą udział w "Bull's SuperLIGA - Głogów" i powiedz oficjalnie czy grają tam zawodnicy z naszej ligi???

Lestat - Czw Mar 05, 2009 1:39 pm

Pionek napisał/a:
Przepraszam ale już nie zakumałem tej opcji - PFD - z co my mamy z tym wspólnego???


Przeprasza, literowka, PSD oczywiscie (swoja droga chyba nietrudno bylo sie tego domyslic...)

Pionek - Czw Mar 05, 2009 1:50 pm

No nie ale jak się pisze o jednym to nie przypinaj coś nowego.
Na klawiszach F od S jest oddzielone przez D, faktycznie łatwo się jumnąć :wink:

herod - Wto Mar 10, 2009 11:09 am

No i mamy w Łodzi dwie ligi steela POD i ZPKD.
Obie wystartowały niemalże w przeciągu jednego tygodnia.
Jednak w obu ligach mamy do czynienia z inną formą rozgrywek,
co osobiscie uważam jest korzyscią dla zawodników
każdy (no może nie :P ) może wybrać taką formę jaka mu odpowiada.

Lestat - Wto Mar 10, 2009 11:23 am

herod napisał/a:
No i mamy w Łodzi dwie ligi steela POD i ZPKD.


Nie mamy zadnych dwóch lig.
POD to liga indywidualna (nazwa liga stąd, że są to rozgrywki kazdy z kazdym), natomiast ZPKD organizuje klasyczny cykl turniejowy bedacy eliminacja do Mistrzostw Polski ZPKD. Oczywiscie wiekszosc zawodnikow moze sobie o ile czas i mozliwosci pozwalaja grac i tu i tu i bardzo dobrze.

herod - Wto Mar 10, 2009 4:25 pm

jak zwał ...tak zwał :x
Chudy - M. J. - Wto Mar 10, 2009 5:31 pm

Jako osoba ktora w Łodzi, przy calej organizacji Ligi oraz rozgrywek indywidualnych, pod patronatem ZPK Dart robila duzo, a jeszcze wiecej tlumaczyla o kwestjach finansowych, oraz nagrodach, (tak indywidualnych jak i druzynowych, na turniejach poszczegolnych, jak i na zakonczenie sezonu) mialem temat finansow calkowicie ignorowac. Ale .......... Takie teksty jak za chwile zacytuje, rozbrajaja mnie calkowicie :(
Chudy - M. J. - Wto Mar 10, 2009 5:41 pm

-mlody- napisał/a:
lecz myśl że znowu mam jako biedny student bez prawa do zasiłku wykładać na turniej w softa 75-100 zł (a jak wiadomo student nie kaktus- pić musi) normalnie przyprawia mnie o dreszcze.


No to dam Ci przyklad wydatkow, na przykladzie Łódzkich turniejow okregowych, na ktorych jest srednio 105 osob.

Wydatki !

Papierosy 8 zl.
Piwo szt. 10 - 10 razy 5 zl. = 50 zl.
Pizza 20 zl.
Wpisowe 10 zl.
Wrzuty ( Własne ! ) 20 zl.
-------------
Razem wydatki 108 zl.


Nagrody

I - 140 zl.
II - 120 zl.
III - 100 zl.

Jesli jestes w pierwszej trojce, koszty zerowe, ( popalisz, popijesz i to zdrowo, pojesz, oraz pograsz za darmo ) a nawet zarobic na nastepny dzien, na leczenie kaca mozna.

A dodatkowo na koniec sezonu za zwyciestwo calego cyklu 500 zl.

Chudy - M. J. - Wto Mar 10, 2009 5:51 pm

-mlody- napisał/a:
Dlatego idealną alternatywą jest właśnie steel.


;)

Koszty !

Papierosy 8 zl.
Piwo 6 sztuk bo turniej krótszy. 6 razy 5zl. = 30 zl.
Pizza 1/2 bo turniej krótszy wiec zjecie na pol 10 zl.
Wpisowe ( a juz tam ) 5 zl.
Wrzuty 0 zl.
Razem koszty 53 zl.

Nagrody za poszczegolny turniej ? 0 zl. Czyli 53 zl. wydane.

Naprawde taka alternatywa mi sie zaj........cie podoba :)

No i dodam jeszcze ze u nas na zakonczenie calego cyklu, kazdy sklasyfikowany dostaje pamiatkowy puchar, a pierwsza 16 takze nagrody finansowe, a i na poszczegolnych turniejach pierwsza 3 tez dostaje puchary, no miejsca od 4 do 12 tez dostaja koperty :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group